MENÜ
Parçalı bulutlu
  • EURO 6.53
  • DOLAR 5.86

BAKAN VARANK BAYRAMPAŞA BİLİM MERKEZİ’Nİ ZİYARET ETTİ

Bayrampaşa - Haziran 21, 2019 1:55 pm A A

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ulusal ve uluslararası alanda her sene aldığı ödüller ve gerçekleştirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’ni ziyaret etti.

Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mustafa Varank, ulusal ve uluslararası alanda her sene aldığı ödüller ve gerçekleştirdiği projeler ile adından sıkça söz ettiren ve her yıl binlerce öğrenciye kapılarını açan Bayrampaşa Belediyesi Bilim Merkezi’ni ziyaret etti. Bakan Varank, burada gençlerin projelerini dinleyerek onlarla istişarede bulundu.

Ziyareti sırasında Bakan Varank’a eşlik eden Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner, “Biz milli teknoloji hamlesi ile Bilim Merkezi’ni kurduk, çünkü biliyoruz ki bu stratejinin temelinde gençlerimize, çocuklarımıza bilimi, teknolojiyi sevdirmek var. Bu vesileyle Sanayi ve Teknoloji Bakanımız Sayın Mustafa Varank’ı, geleceğin bilim adamlarını yetiştirdiğimiz Bilim Merkezimizde ağırlamaktan onur duyduk. Burada devam eden çalışmalar, projeler ve aktiviteler ile ilgili istişarede bulunduk. Gençlerimizin keyifli muhabbetlerine ortak olduk. İnanıyorum ki, bu evlatlarımız geleceğin Türkiye’sinin bilimsel gelişimine büyük katkı sunacaklar. Kıymetli ziyaretleri için kendilerine teşekkürlerimi sunuyorum.” ifadelerini kullandı.

Sonrasında Bakan Varank ve Başkan Aydıner, Bayrampaşa’nın işlek caddelerinden Demirkapı Caddesi üzerinde bulunan esnafları ziyaret etti. Burada esnaf ve vatandaşla tek tek sohbet eden Varank, onların istek ve taleplerini dinledi.

Bu haber 193 kez okundu.

Bayrampaşa - 1:55 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.