23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri, Ortaca Belediye Başkanı Evren Tezcan’ın katılımlarıyla, Belediye Kültür Parkta gerçekleşti

DORUKTÜRK EGE - Nisan 23, 2024 10:19 pm A A
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Etkinlikleri, Ortaca Belediye Başkanımız Evren Tezcan’ın katılımlarıyla, Belediyemiz Kültür Parkta gerçekleşti.
Etkinlikte, Sokak Oyunları, İkram Masaları, Yüz Boyama Etkinlikleri, Resim Boyama Etkinlikleri, Ortaca Şehit Mehmet Kaya Halk Eğitim Merkezi usta öğreticisi Gizem Nur Kül’ün piyano öğrencilerinin dinletisi, Cengiz Topel İlkokulu 4/C ve 4/F sınıflarının kaşık oyunu, Atatürkçü Düşünce Derneğinin katkılarıyla hazırlanan Atatürk ve Çocuk resim sergisi ve Ortaca Anadolu Lisesi Müzik Kulübü (Mini Konser) ile çocuklar ve gençler doyasıya vakit geçirdi.
Etkinliğe katılan Ortaca Belediye Başkanımız Evren Tezcan, “ Bu özel günde özellikle Atatürkçü Vatansever minik dostlarıma selam olsun. Etrafımızda bin bir çeşit çiçek ve renkler var. Hepsi de açmış, açacak. Ülkemizin geleceği için Atatürk’ün bizlere emanet ettiği gençler! Burada bu coşkuyu yaşamak benim için güzel bir duygu. Görüyorum ki herkes de bu coşkuya katılıyor. Bizlerde önümüzdeki günlerde bu coşkuyu artırmak için elimizden geldiğince bu tür etkinlikleri arttıracağız. Özellikle geleceğimiz için anahtar olacak çocuklarımız bizim için çok önemli. Bu özel ve anlamlı günde burada olan çocuklarımıza, çocuklarını bizlere getiren velilerimize ve küçük Atatürkçü Vatansever kardeşlerime selam olsun. Etkinliğimize hoş geldiniz, iyi ki varsınız.” dedi.
DORUKTÜRK EGE – ORTACA
ÜMİT AKSU
Bu haber 250 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 10:19 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.