Abdullah Gül yeni parti mi kuruyor? ‘Logosu bile hazır’

Gündem - Şubat 5, 2019 7:05 am A A

11. Cumhurbaşkanı Abdullah Gül’le alakalı yazdığı yazılar nedeniyle Milliyet’ten kovulan Talat Atilla’dan tekrar çok konuşulacak bir iddia geldi.

Abdullah Gül’ün yeni bir parti kuracağını öne süren Atilla yeni kurulacak partinin logosonun bile hazır olduğunu öne sürdü.

Talat Atilla yeni yazısında AK Parti’nin ciddi anlamda güç kaybettiğini Partinin yetkililerinin de farkında olduğunu öne sürerek AK Parti’nin yine ‘irtifa kazanması’ için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a bir özel bir rapor sunulduğunu iddia etti.

YENİ PARTİ’NİN LOGOSU BİLE HAZIR

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Talat Attilla’nın iddiasına göre sunulan raporda Geçtiğimiz dönemde AK Parti’nin Ekonomiden Sorumlu Bakan olarak görev yapan Ali Babacan eksenli yeni bir parti kurulacağı, Abdullah Gül’ün henüz geri planda duracağı, Kurulacak bu partinin logosunun bile hazır olduğu yazıyordu. Ayrıca raporda Babacan ve arkadaşlarının gizli küskünler olarak adlandırılan AK Parti içerisindeki bazı siyasilerle, başta Ankara Balgat, Hamamönü olmak üzere İstanbul ve Bursa Uludağ gibi çeşitli yer ve mekanlarda görüşmeler gerçekleştirdikleri ifade ediliyor.

Bu haber 147 kez okundu.

Gündem - 7:05 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.