ADIGE ULUS İRADESİ ULUSLARARASI SERVİSLERİN PAYLAŞACAĞI PASTA DİLİMİ DEĞİLDİR

ÖZEL GÜNDEM - Eylül 6, 2018 10:10 pm A A

Sürgün Adıge toplumunu agresiflik ile sözde yönettiğini sanan belli mihrakların adamları üç, beş Adıge hamasetcisinin karşısında gerçeği dile getiremeyen sürgün sessizliğinde ulusumuzu çirkin politikalara yönlendirenlerin elindeki Adıge toplumu olduk.
21 Temmuz 2015 Salı 10:40
 Ne konuşulsa, ne yazılsa boş! 
– Sürgün Adıge toplumunu agresiflik ile sözde yönettiğini sanan belli mihrakların adamları üç, beş Adıge hamasetcisinin karşısında gerçeği dile getiremeyen sürgün sessizliğinde ulusumuzu çirkin politikalara yönlendirenlerin elindeki Adıge toplumu olduk. 
– Bu menfur terör olayı Suruç’ta gerçekleşen basit bir militan işi değildir. 
Ve kırkbir senedir Adıge ahlakı ile sabır ve özgürlük sununmamız karşısında toplumumuzun içerisinde yetiştirdikleri sözde kardeşlik ÖRGÜTÜ, toplumumuzun canını, bugün Suruç’ta yaktı. 
– Bu agresif siyaset militanlığını Dernek ve vakıflarımız içerisinde kurdukları örümcek ağları ile kırkbir senedir futursuzca işbirlikçi örgüt hücreleri kuranlara göstereceğimiz müsammaha daha çok Adıge gencinin provokatörlerin yönettiği ölüm rolünün figüranı yapacaktır.
– Eminim uluslararası servislere çift taraflı çalışan sessiz durup, karanlıkta çok işler çeviren bazıları evlerinde ellerini oğuşturup Ruble ve Şekel’lerini sayıyordur. 
-Lanet olsun adıge gençlerini bataklığı götürenlere.
_ Bombayı patlatanları değil, masum Adıge’ler FERDANE ve NARTAN’I bombayı patlatanların kucağına götüren kırkbir senelik hücre çalışmalarını yapanları KINIYOR ve SONSUZ LANETLİYORUM.
– DÖKTÜRDÜĞÜNÜZ BU KAN ÖMÜR BOYU İÇİNİZİ YAKAN KAHIR OLACAK, SİZ HALA GERÇEK ADIGE SOYLARINA KARŞI DERNEK VE VAKIFLARDA TAVIR ALIN BU TAVRINIZIN PSİKOLOJİSİNDE BOĞULACAKSINIZ.

Burhanettin ŞEN

 

DORUKTÜRK MERKEZ, ANKARA

Bu haber 156 kez okundu.

ÖZEL GÜNDEM - 10:10 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.