AK PARTİ MİLLETVEKİLİ ADAYI OTGÖZ: “TÜRKİYE RAHAT BİR NEFES ALACAK”

Bodrum - Mayıs 3, 2023 12:10 pm A A

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, seçim çalışmaları kapsamında Fethiye’nin Karaçulha Mahallesi’nde devam eden TOKİ inşaatı çalışmalarını yerinde inceledi. Yakup Otgöz; “5 yıl içinde kentsel dönüşümde yıkılacak binalar elden geçecek ve Türkiye depremlerle karşı karşıya kaldığında rahat bir nefes alacak” dedi.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, seçim çalışmalarını Fethiye ve Seydikemer ilçelerinde sürdürdü. İlk olarak Fethiye’nin Karaçulha Mahallesinde Karaçulha Gönüllüler Derneği’nin Geleneksel Keşkek Gününe gününe katılan Yakup Otgöz, daha sonra Karaçulha Mahallesinde yapımı devam eden TOKİ binalarının inşaat alanına giderek incelemelerde bulundu.

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz’e Seydikemer Belediye Başkanı B. Önder Akdenizli, AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Turgay Öztürk, AK Parti Fethiye İlçe Başkanı Turhan Kovancı ve ilçe teşkilatı, AK Parti Seydikemer İlçe Başkanı Ali Büklü, AK Parti Seydikemer Kadın Kolları Başkanı Zeynep Yalçınsoy, AK Parti Seydikemer İlçe Gençlik Kolları Başkanı Ramazan Sıtkı Ülker ve ilçe teşkilatı eşlik etti. Karaçulha Gönüllüler Derneği Başkanı Halil Hancı ve yörükler ile bir araya gelen AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Otgöz, keşke yiyip, yörüklerle Zeybek oynadı.

YAKUP OTGÖZ: “DEPREMDE AYAKTA KALAN TEK BİNA: TOKİ BİNALARI”

Daha sonra Karaçulha Mahallesinde yapımı hızla süren TOKİ Konutları inşaatına hareket eden Yakup Otgöz burada yaptığı açıklamada; “228 daire yakında Fethiyeli, Karaçulhalı halkımızın hizmetine sunulacak. TOKİ’nin binaları sadece burada değil, Muğla’nın çoğu bölgelerinde, Türkiye’de devam ediyor. Şöyle geriye baktığımız zaman depremde de gerçek bir kez daha gün yüzüne çıktı. Ayakta kalan tek binalar TOKİ binaları. İnşallah bundan sonra daha da fazla olacak. Önümüzde futbol sahası var. Futbol sahası gençlerimiz için, gençlerimiz bizim geleceğimiz. Yeşil alanı koruyacağız. Ondan da hiç kimsenin şüphesi olmasın” dedi.

Kentsel dönüşümün de önemine dikkat çeken Otgöz; “5 yıl içinde kentsel dönüşümde yıkılacak binalar elden geçecek ve Türkiye depremlerle karşı karşıya kaldığında rahat bir nefes alacak. TOKİ binaların yapılmasında emeği geçen işçisine, mühendisine, müteahhidine, ilçe başkanımıza, il başkanımıza, milletvekillerimize, bakanlarımıza ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Fethiye’deki programın ardından Seydikemer’e hareket eden Yakup Otgöz, Hacıosmanlar, Çobanlar, Çaltıözü, Alaçat, Kabaağaç, Çaykenarı, Eşen, Çukurincir, Karaköy, Kumluova ve Karadere Mahallerinde vatandaşlarla buluştu.

YAKUP OTGÖZ MUĞLA’DA BİR İLKİ GERÇEKLEŞTİRDİ

AK Parti Muğla Milletvekili Adayı Yakup Otgöz, ayrıca Seydikemer’de bir ilk gerçekleştirdi. Gençlik Buluşması düzenleyerek gençlerle bir araya gelen Yakup Otgöz, gençlerin sorularını cevapladı. Gençlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan Yakup Otgöz, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün çok güvendiği gençliğe Cumhuriyeti emanet ettiğini dile getirdi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ında gençlere ayrı bir önem verdiğini söyleyen Yakup Otgöz; “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyipr Erdoğan gençlerimize “Teknofest Gençliği” diyerek gençlerimize ne kadar önem verdiğini gösteriyor. Cumhuriyetimizin ikinci yüzyılında, Mustafa Kemal Atatürk’ün emaneti cumhuriyetimizi daha yüksek yerlere taşıyacağınıza bizlerin güveni sonsuz. Sizler bizim geleceğimizsiniz” dedi.

DORUKTÜRK EGE –  FETHİYE
SABİH SAMUR

#YakupOtgöz
#AKParti
#MilletvekiliAdayı

Bu haber 345 kez okundu.
Bodrum - 12:10 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.