Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Gençlik Kültür Merkezi’nde güz yarıyılı başladı !

DORUKTÜRK EGE - Ekim 7, 2022 10:37 am A A

Gençlere önem veren Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin Gençlik Kültür Merkezi’nde güz yarıyılı başladı. Merkezde üniversiteye hazırlanan gençlere ücretsiz olarak derslerinde, ara sınıflardaki gençlere de sınavlarına hazırlanmalarında yardımcı olunuyor. Merkezde gençlerin kırtasiye ihtiyaçları da Aydın Büyükşehir Belediyesi tarafından karşılanıyor.

Kaliteli eğitmen kadrosuyla geçen yıllarda yüzlerce öğrenciyi üniversiteyle buluşturan Aydın Büyükşehir Belediyesi’nin kültür merkezlerinde yeni dönem tüm hızıyla başlıyor. Aydın merkezdeki Gençlik Kültür Merkezi’nde okula ve sınavlara yardımcı dersler başlarken Aydın geneline yayılan 25 kültür merkezinde ise tüm etkinlikler 3 Ekim itibarıyla başlayacak.

Tüm gençleri uzman eğitmen kadrosuyla tamamen ücretsiz olarak sınavlarına yardımcı olunan kültür merkezlerine beklediklerini söyleyen Başkan Özlem Çerçioğlu, “Her yıl yüzlerce gencimizin bizlerle üniversiteye hazırlanarak başarılı olmalarıyla ziyadesiyle mutlu oluyoruz. Gençleri hayalleriyle buluşturabilmek için geçen yıllardaki başarımızı bu yıl da tekrarlayacağız. İster üniversiteye hazırlansın, ister ara sınıf olsun her yaştan gencimizi kültür merkezlerimize bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

 

 

DORUKTÜRK EGE – Ege Avşaroğlu

#aydınbelediyesi
#aydınbüyükşehirbelediyesi
#özlemçerçioğlu
#doruktürktv
#doruktürkege

Bu haber 135 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 10:37 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.