Başkan Çetin , Polis Haftasını Kutladı

DORUKTÜRK TRAKYA - Nisan 9, 2019 8:42 pm A A

Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa ÇETİN 4-10 Nisan Polis Haftası sebebiyle  bir mesaj yayınladı.

Her türlü zorluğa göğüs gererek can ve mal güvenliğinin sağlanması için büyük görevler üstlenen Emniyet teşkilatının 174 yıl dönümünü kutlayan Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Türk polisinin toplumun güven ve takdirini kazandığını kaydetti.

Emniyet Teşkilatının kuruluş yıl dönümü münasebeti ile bir kutlama mesajı yayınlayan Başkan Çetin : “174 yıldan bu yana eğitimli personeli ile günümüz teknolojisine ayak uydurarak, ülkemizin en başarılı kurumlarından olan Emniyet Teşkilatımız yapmış olduğu çalışmalarla Dünya Polis Teşkilatları arasında, göz dolduran bir kurum olmuştur. Devletimizin, milletimizin bölünmez bütünlüğünü,  halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak, huzur ve asayişi temin etmek, suçluları adalete teslim etmek gibi önemli görevleri başarıyla yerine getiren Polis Teşkilatımıza müteşekkiriz.

Bu duygu ve düşüncelerle, başta değerli İlçe Emniyet Müdürümüz olmak üzere, Kapaklımız da huzurlu bir yaşam sağlamak amacıyla yaz demeden, kış demeden, 24 saat aralıksız görev başında olan, bu uğurda gerektiğinde ailesinden bile özveride bulunabilen emniyet güçlerimizin Polis haftasını kutluyor şehit olan polislerimize Allah’tan rahmet, yakınlarına da sabır ve sağlıklar diliyorum. ” dedi.

DORUKTÜRK TRAKYA, Yiğit Samur

Bu haber 263 kez okundu.

DORUKTÜRK TRAKYA - 8:42 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.