Başkan Karakuş’tan Kurban Bayramı Mesajı

DORUKTÜRK EGE - Temmuz 30, 2020 9:36 am A A

Bayramlar, insanlar arasındaki karşılıklı sevgi ve saygının perçinlendiği günlerdir. Bayramlar, insanların birbirleriyle olan dargınlıklarını unuttukları, barıştıkları, kardeşçe kucaklaştıkları, milli ve dini duyguların, inançların, örf ve adetlerin uygulanıp sergilendiği, bir toplumda millet olma şuurunun şekillendiği, kuvvetlendiği günlerdir.
Tüm hemşehrilerimin Mübarek Kurban Bayramını en kalbi duygularımla kutlar; ülkemi milletimiz, İslam Alemi ve tüm insanlık için barış, huzur ve refaha vesile olmasını dilerim.

Muhammet KARAKUŞ
DALAMAN Belediye Başkanı

BAŞKAN KARAKUŞ'TAN YILDIZ AİLESİ'NE BAYRAM MÜJDESİÜç gün evvel Dalaman'ın Taşbaşı Mahallesi'nde çıkan ve ilk DorukTürk Merkez haber Platformu kanalıyla kamuoyuna duyurulan üzücü yangın sonucu Yıldız Ailesi tüm eşyalarını kaybetmişti. Durum, Başkan Yardımcısı Sn. Hüseyin Ertuğrul ve Taşbaşı Mahalle Muhtarı Sn. Musa Doğan tarafından Ankara'da bulunan Başkan Karakuş'a bildirildi. Başkan daha Ankara'da iken gerekli birimlerle temasa geçerek düğmeye bastı. Dalaman'a gelir gelmez de Yıldız Ailesi ile buluştu ve bakın ne müjde verdi?DORUKTÜRK TELEVİZYONU, SABİH SAMUR, DALAMAN

DorukTürk Televizyonu paylaştı: 28 Temmuz 2020 Salı

Dalaman Belediyesi

Bu haber 343 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 9:36 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.