Başkan Muhammet Karakuş; “Seçim vaatlerimizdeki tüm sözleri adım adım gerçekleştiriyoruz”

DORUKTÜRK EGE - Kasım 4, 2022 10:05 am A A

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı “Demet Akalın” Konserinde konuşan Başkan Karakuş, İcraatları ve yakın gelecekteki projeleri hakkında bilgilendirmede bulundu.
Dalaman Belediye Başkanı Muhammet Karakuş; “Her yönüyle farklı özellikleri içinde barındıran güzel ilçemiz Dalaman’ın güzel insanları, her zaman her şeyin en güzeline layıktır. Biz de sosyal yaşamı hareketlendirerek, halkımızın daha mutlu olmalarını sağlayacak yatırımlara her geçen gün bir yenisini daha ekleyerek yolumuza kararlılıkla devam ediyoruz.

Seçim vaatlerimizdeki tüm sözleri adım adım gerçekleştiriyoruz.

Bu projelerden biri olan Günlüklü Mesire Alanımızın Altıntas mahallesinde inşaatına başladık ve en kısa sürede hizmete sunacağız.
Millet Bahçemiz ve Hükümet Konağı Projesi TOKİ’de! En kısa sürede gerçekleşmesini umuyoruz.
Bu ay içinde Spor Bakanımız Muğla’yı ziyaret etmişlerdi. Bu ziyaretlerde Dalaman’a bir Gençlik Merkezi, dört tenis kordu ve dört halı saha kazandırarak Dalaman’da güzel bir spor kompleksi yaratacağız. 4 adet daha tenis kordu yapılması halinde uluslararası spor müsabakalarının yapılabileceği konuma gelmiş olacağız. Kille Plajını açtık eksiklerimizi gördük. İnşallah önümüzdeki yıl daha güzel bir şekilde vatandaşlarımızın hizmet alacağı alan sağlamış olacağız.
Termal alanlarımızda ve oyun park alanlarımızda 3. Etap projeler devam ediyor inşallah en kısa zamanda bunları da bitirip hizmetinize sunacağız.
Bu güne kadar 850 bin m2 kilit parke taşı döşedik.
130 km sathi kaplama, 6 km sıcak asfaltlama yaparak ilçemizin cadde ve sokaklarını daha güzel hale getirmeye çalışıyoruz. 20 adet hizmet aracı 2 adet Caterpiller aracı, daha sonraki süreçte 2 adet asfalt kombi aracı ve 1 adet çöp aracı filomuza ekledik. Devam eden süreçte en kısa zamanda 1 greyder ve silindir Dalaman’ımıza hayırlı uğurlu olsun diliyorum! İlçemize verdiği destekleri için başta Cumhurbaşkanım Recep Tayyip Erdoğan’a Bakanlarıma, İl Başkanıma, Milletvekillerime, belediye çalışanlarıma ve emeği geçen herkese şükranlarımı sunuyorum.
Milletimizin ortak eseri olan Cumhuriyetimize sahip çıkmak, Ülkemizin ve milletimizin geleceği için çalışmak mücadele etmek gerektiğinde fedakârlıkta bulunmak hepimizin en önemli vazifesidir. Bu vesileyle Gazi Mustafa Kemal Atatürk başta olmak üzere şehitlik, gazilik şerefine ulaşan tüm kahramanlarımızı rahmet ve şükranla yad ediyor, Cumhuriyetimizin 99. Yılını, 29 Ekim Cumhuriyet Bayramını kutluyorum”.

DORUKTÜRK TV – DALAMAN
#muhammetkarakuş
#dalaman
#29ekimcumhuriyetbayramı 

 

 

 

 

Bu haber 196 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 10:05 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.