Bugün günlerden VEFA

DORUKTÜRK TRAKYA - Ocak 13, 2019 6:47 pm A A

KAPAKLI eski İlçe Başkanlarından olan Ali Osman Orhan beyden ani doğum günü organizasyonu.

Kapaklı Belediye Başkan Aday Adayı olan sayın MUSTAFA ÇETİN beyin doğum gününde yoğun bir kalabalık ve her kesimden her bölgeden katılanlar ile kutlandı.

Sayın ÇETİN’İ çok eskilere götüren bu süpriz doğum günü ile duygusal anlar yaşandı.

ÇETİN çocukluğundan bir anısında;
“Ben henüz çocukken büyüklerimin yanında onları dinlerken herzaman bir büyük abinin geleceğini ve bizlerin burada Bulgaristan’da çekmiş olduğumuz sıkıntılardan kurtaracağını dinlerdik.

Beni Türkiye’den her gelen misafirin yanına babam götürürdü ve ben sürünerek paçasına dokunur onu büyük abi zannederek heyecanlanır onun normal bir insan olduğunu anladığımda ise çok farklı bir duygu içine girerdim.
İlk kez Türkiye’ye geldiğimizde ise dedemin Türk topraklarına bastığı an secde ederek toprağı öpmesi ile birlikte tüm ailem Türkiye toprağını öptük ve anladımki büyük abi Türkiye.”

Ülkemizin geçirdiği bu süreçte ben şahsım adına söylemek istiyorum bizim başkanlığımız nasip olursa biz sadece halkımıza hizmet etmek için geleceğiz.
Kaybolan 15 yıllık bir boşluğu en iyi şekilde dolduracağımızı herkesin bilmesini istiyorum.

ÇETİN, artık Kapaklı’nın kaybetmesini istemediğini ve mevcudiyette Kapaklı’da AK Parti oylarının üstünlüğünü hatırlatarak AK Belediyeciliğin geldiğini tüm misafirlerle paylaştı.
Her bölgeden temsilciler ve Meclis üyelerinin de katılımıyla gerçekleşen doğum gününde artık AK Belediyeciliğin geldiğini söyleyerek sözlerine son verdi.

Bu haber 488 kez okundu.

DORUKTÜRK TRAKYA - 6:47 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.