Dalaman Belediyesi’nden Ahmet Yaşar Çelik’e Teşekkür

AŞK-I DAMAK - Kasım 28, 2019 7:32 am A A

Dalaman Belediyesi, Dalaman’ı temsilen davet edilerek katıldığı bir TV kanalında Dalaman’ın tanıtımına katkıda bulunduğu için Ahmet Yaşar Çelik’e plaket verdi.

Dalaman’ın sevilen esnaflarından Ahmet Yaşar Çelik 25 – 100 kişilik gruplara, özel toplantılara oluşturduğu çok özel menüleri ile Yemek hizmeti veren bir şef.
Ahmet Yaşar Usta daha ziyade Japon, Çin ve Meksika yemeklerini özel toplantılarda sunuyor ve çok takdir alıyor.
DorukTürk TV’de yayınlanan Aşk-ı Damak programına da katılan Yaşar, Kayacık Sahilinde Belediye Tesislerinde hazırlamış olduğu Suşi ile uzun süre Dalaman’da konuşulmuştu.
Büyük ölçekli Açılışlara, düğünlere ve özel toplantılara mutlaka profesyonel olarak davet edilen Yaşar, “Dalaman’a hizmet etmek benim için onurdur, şereftir” diyen güzel bir kalbe sahip.
https://tcdalaman.com/listing/ahmet-yasar-celik/ adresinden kendisine ulaşan İstanbul’da mukim Restaurant TV program yapımcıları Dalaman ilçesini temsilen davet ettikleri Ahmet Yaşar Ustayı programlarında ağırladılar.

Ahmet Yaşar Çelik

Dönüşünde Dalaman Belediyesi de Dalaman’ı temsilen davet edilerek katıldığı İstanbul’daki bir TV kanalında Dalaman’ın tanıtımına katkıda bulunduğu için konusunda uzman olan Şef Ahmet Yaşar Çelik’e plaket verdi.

Plaket, Dalaman Belediye Başkanı Sn. Muhammet Karakuş’un Ankara’da görüşmelerde olması münasebetiyle Başkan Vekili Sn. İbrahim Yavuz ve Başkan Yardımcısı Sn. Hüseyin Ertuğrul tarafından verildi ve Dalaman’a şimdiye kadar yaptığı ve bundan sonra da yapacağı katkılardan dolayı teşekkür edildi.

DORUKTÜRK MERKEZ (EGE), Sabih Samur, DALAMAN

Bu haber 1808 kez okundu.
AŞK-I DAMAK - 7:32 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.