Dalaman Kaymakamı Ali GÜLDOĞAN’ın Kurban Bayramı Mesajı

DORUKTÜRK EGE - Temmuz 30, 2020 2:37 pm A A

“Sevinçlerin paylaşıldığı, toplumda dayanışma ve yardımlaşma duygularının yoğunlaştığı bayramlarımızdan biri olan Kurban Bayramına kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.
Bayramlar; bireyleri ortak duygu ve düşüncelerde buluşturarak, sevgi ve saygının en güzel örneklerinin hissedildiği, toplumun bütün kesimlerinin birbirleriyle bütünleştiği, örf ve adetlerin en güzel şekilde sergilendiği paylaşma ve dayanışma günleridir.
Ancak Dünyamızı etkisi altına alan Koronavirüs salgını nedeniyle; içerisinde bulunduğumuz kontrollü sosyal hayat döneminde salgınla mücadelenin genel prensiplerine uyarak bu bayramı sevdiklerimizi korumak için mesafeli yaşayalım. Ziyaretlerimizi maske ve mesafe kurallarına uyarak sınırlı tutalım.
Bu duygu ve düşüncelerle, milletimizin, tüm Dalamanlıların ve çalışma arkadaşlarımın mübarek Kurban Bayramını tebrik ediyor, bayramın, dünya üzerindeki salgın hastalıkların sona ermesine vesile olmasını diliyor, sağlık, huzur ve mutluluk içinde hep birlikte nice bayramlara ulaşmayı temenni ediyorum.

Ali Güldoğan
DALAMAN Kaymakamı

Bu haber 202 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 2:37 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.