Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği tarafından torbacılara karşı devam eden çalışmalarda Bir tutuklama daha!

DORUKTÜRK EGE - Nisan 3, 2022 10:45 am A A

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından torbacılara karşı devam eden çalışmalarda bir tutuklama daha.

Sokak satıcılarına karşı özverili şekilde mücadele veren Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri Dalaman ilçesinde uyuşturucu madde satışı yaptığı yönünde bilgiler olan C.D. isimli şahsı takibe alarak yaptığı çalışmalarda şahsın Dalaman ilçesinde uyuşturucu madde satışı yaptığı tespit edilmesi üzerine C.D. isimli şahıs üzerinde suç unsurları ile birlikte yakalanmıştır.

Yapılan aramalarda bol miktarda esrar maddesi ile metamfetamin maddesi ayrıca kenevir tohumları ele geçirilmiştir.

C.D isimli şahıs gözaltına alındıktan sonra tamamlanan işlemlerinin ardından 02.04.2022 günü Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilmiştir. C.D. çıkarıldığı mahkemece tutuklanmış, tamamlanan işlemlerinin ardından Seydikemer Eşen Ceza İnfaz kurumuna teslim edilmiştir.

Görünen o ki Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından uyuşturucu ile etkin ve aktif şekilde mücadeleye devam edilecektir.

#DalamanNarkotik
#NARKO

DORUKTÜRK MERKEZ – SABİH SAMUR – DALAMAN 

Bu haber 461 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 10:45 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.