DEVLET BAHÇELİ, FETHİ AKCAN’A TEŞEKKÜR ETTİ

DORUKTÜRK EGE - Eylül 15, 2023 3:58 pm A A

MHP GENEL BAŞKANI DR. DEVLET BAHÇELİ, GEÇTİĞİMİZ GÜNLERDE BU YIL 850.’NCİSİ DÜZENLENEN AŞAĞISEYİT SUDAN KOYUN GEÇİRME VE ÇOBAN BAYRAMI ETKİNLİĞİ NEDENİYLE ÇAL BELEDİYE BAŞKANI FETHİ AKCAN’I TEBRİK ETTİ

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli, geçtiğimiz günlerde bu yıl 850.’ncisi düzenlenen Aşağıseyit Sudan Koyun Geçirme ve Çoban Bayramı etkinliği nedeniyle Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı tebrik etti, “Atalarımızdan kalan kültürel mirası yaşatıyorsunuz, tebrik ederim” dedi. Akcan ise, “Önemli kültürel geleneğimize sahip çıkan başta Aşağıseyit, Çal, Baklan ve Çivril çobanları ile vatandaşlarımıza minnettarız” yorumunda bulundu.

MHP İl Başkanı Mehmet Ali Yılmaz, Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan ile birlikte MHP Genel Başkanı Dr.Devlet Bahçeli ve Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Sadir Durmaz’ı partinin genel merkez binasında ziyaret etti. Akcan, Bahçeli ile Durmaz’ı 15-16-17 Eylül’de düzenlenecek olan Bağbozumu Kültür ve Sanat Festivali’ne davet etti. Bahçeli, işlerinin yoğunluğu nedeniyle festivale katılamayacağını, ancak Denizli ve Çal halkına çok selam söylediğini belirtti.

Bu haber 221 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 3:58 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.