DÜNYA GERÇEKTEN BEŞTEN BÜYÜK OLABİLECEK Mİ? Altılı Masa ne yapmış veya 6 eksi 1 masa ne yapar, mevcut yönetim ne gibi tedbir alır inanın bunlar zurnanın son deliğidir!

GÜNCEL - Mart 6, 2023 1:50 pm A A
DÜNYA GERÇEKTEN BEŞTEN BÜYÜK OLABİLECEK Mİ?
Altılı Masa ne yapmış veya 6 eksi 1 masa ne yapar, mevcut yönetim ne gibi tedbir alır inanın bunlar zurnanın son deliğidir!
.
.
.
Bu sorunun yanıtı yakın gelecekte zor gibi görünüyor.
Türkiye olarak 2. Dünya Savaşı sonrası bizlere belletilen korkularla Birleşmiş Milletler ve ardından NATO şemsiyesi ve sözde koruması ile en yakınımızdakileri düşman belledik. Okyanus ötesi ise en büyük dost ve müttefikimiz oldu.
Atatürk sonrası tüm iktidarlar doğal olarak ABD sempatizanı ve NATO’CU olmak zorundaydı. Çünkü sistemde (her nedense) Türkiye’yi yönetmeye talipsen Amerika’daki Yahudi Lobilerini, sözde İş Adamı gruplarını ziyaret etmen ve kendini onlara anlatman gerekiyordu.
Dün böyleydi ve maalesef bugün de böyle.
ABD sürekli kendisine yeni düşmanlar arar ve bulur. Çünkü o bir Kovboydur ve bir yerlere çökmek zorundadır.
Bugün diz çöktürmek istediği ülke Türkiye değil Almanya’dır.
Rusya’dan en ekonomik şekilde enerji bağlantıları sağlamış olan Almanya’yı uydurma bir Ukrayna – Rusya Savaşı ile Ukrayna’nın yanında olmaya zorlamış ve sonunda Kaya Gazı ile Almanya’nın bir numaralı enerji tedarikçisi olmuştur.
Savaşın görünmeyen asıl fotoğrafı ise ekte sunduğum fotoğraftır.
Türkiye erken konuşmuştur. Tam palazlanmadan ABD’ye diklenmiştir.
Sonuç ise ispatlanamayan ama inkar da edilmeyen doğal olmayan doğal afetlerle karşı karşıya kalmıştır.
Bu tokat bize atılmamıştır biz sadece Almanya’ya yapılan gövde gösterisinin maalesef uygulama sahasıyız.
Bundan sonra Türkiye ne yapacak?
Türkiye’nin öncelikle “SIĞ” düşünen; “sıcak para” bulmayı maharet zanneden ve ısrarla “ÖZELLEŞTİRME”den başka hiçbir somut ekonomik programı olmayan siyasilerden kurtulması gerekmektedir.
Türkiye’ye yepyeni bir vizyon gerekmektedir.
Tam da bu nedenle Altılı Masa ne yapmış veya 6 eksi 1 masa ne yapar, mevcut yönetim ne gibi tedbir alır inanın bunlar zurnanın son deliğidir!
Herkesin aklını başına alması gerekiyor. Türkiye hatalardan ders çıkarmalı. Acil kadro ve anlayış değişiklikleri gerekiyor.
Dost ve müttefik gözükenlerin oyununu bildiğimizi ve tedbirler aldığımızı aziz Türk Milletine duyurmamız ve gerçekten çok güçlü olmamız gerekiyor.
Türkiye’nin MİLLİ MUTABAK HÜKÜMETİ’NE İHTİYACI VAR!
Bu hükümetin birinci görevi ONARMAK! Sonrasında ise tüm eski ezberleri silerek “TÜRK” kimliğini en üst şemsiye olarak ve her kesimin içselleştirmesini sağlayarak etnik oyunları bozarak laik sistemde yürüyerek gelecekteki tüm oyunları bozmak.
SABİH SAMUR 6 MART 2023 13:41 TÜRKİYE
Bu haber 339 kez okundu.
GÜNCEL - 1:50 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.