Emniyet Genel Md. Yardımcısı: “FETÖ yeniden yapılanıyor!”

DORUKTÜRK EGE - Eylül 23, 2019 6:10 pm A A

Emniyet Genel Md. Yardımcısı İbrahim Kulular, FETÖ için “Bitmeyi bırakın yeniden yapılanmaları var” ifadesini kullandı. Kayseri İl Emniyet Müdürlüğü görevinden Emniyet Genel Müdür Yardımcılığına getirilen İbrahim Kulular için veda yemeği düzenlendi.

Kulular “Bu örgüt, yurt dışında 132 ülkede hâlâ faal, hâlâ ticaret yapıyor, hâlâ okulları açık, hâlâ toplantılar yapıp ve en kötüsü de Türkiye aleyhinde kulis yapmaktadır. Bu sebeple böyle bir örgütün bitmesinin an meselesi olması mümkün değil!
Mücadelemizin sonuna kadar süreceğinden hiçbir şüpheniz olmasın” dedi.

“YENİDEN YAPILANMALARI VAR”

Kulular, FETÖ’nün bitmekten ziyade yeni yapılanmalara girdiğini ama çalışmalarla onların da çökertildiğini söyleyerek sözlerine şöyle devam etti:

“Geçen ay bildiğiniz gibi altı aylık teknik ve fiziki takip sonucunda Kayseri’de FETÖ’nün yeniden yapılanmasını çökerttik. Burada yeniden il imamı, memur imamı, mühendis imamı ve ablalar atamışlar. Bu operasyonda büyük bölge imamı olarak adlandırdığımız 27 kişiyi aldık, 19’u tutuklandı ve diğerleri de adli kontrol aldılar. Bitmeyi bırakın yeniden yapılanmaları var ve biz kriptolar dâhil hepsine yönelik sonuna kadar kararlılıkla mücadelemizi devam ettireceğiz.”

DORUKTÜRK MERKEZ

Bu haber 272 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 6:10 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.