Fethiye’de Karaçulha Mahallesine “Modern Park” Çalışması Tamamlandı

DORUKTÜRK EGE - Kasım 18, 2023 12:26 pm A A

Fethiye’de Karaçulha Mahallesine “Modern Park” Çalışması Tamamlandı.

Fethiye Belediyesi, ilçenin çeşitli bölgelerine modern parklar yapmaya devam ediyor. Ekipler, Karaçulha Mahallesi’ndeki 3750 m2’lik alanda çalışmalarını tamamladı.

Parkta basketbol sahası da yer alıyor!

Her mahalleye eşit hizmet ilkesiyle 2019 yılından bu yana hizmetlerini sürdüren Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, bu kapsamda bir çok mahallede Modern Parklar yapmaya devam ediyor. Çocuk oyun alanları yanı sıra basketbol sahası ve sosyal alanlar da parkta yer alıyor. Önümüzdeki süreçte yeri hazırlanan Taziye Evi’nin de yapılarak vatandaşlarımızın hizmetine sunulması planlanıyor. 3750 m2 park alanına 330 m2 kauçuk alan, 1637m2 çim alan, 651m2 kumlama begonit taş, 975 adet bitki, 6 piknik masası, 17 bank, 3 tane gazebo yer almaktadır.

Karaca, “Fethiye’nin her köşesine hizmet götürmek için çalışıyoruz”

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, “Fethiye’mizin her köşesine hizmet götürmek için, planladığımız gibi çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Verdiğimiz sözleri, bir bir yerine getirmenin gururunu yaşıyoruz. Sadece Karaçulha Mahallesi’ne değil, her mahalle için planladığımız, yapımına başladığımız projelerimiz var. Karaçulha Mahalle’mize hayırlı olsun” dedi.

DORUKTÜRK EGE – FETHİYE
YİĞİT SAMUR

Bu haber 446 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 12:26 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.