İLÇEMİZ KAYMAKAMI YILMAZ ŞİMŞEK’İN VEDA MESAJI

DORUKTÜRK EGE - Eylül 6, 2018 3:00 pm A A

Dalaman Kaymakamlığı resmi sosyal medya sayfasından Sn. Şimşek’in vede mesajını yayınladı.
15 Aralık 2016 Perşembe 13:03
 İlçemiz Kaymakamı Sayın Yılmaz ŞİMŞEK’in Veda Mesajı;

“30 Eylül 2011 tarihinde başladığım ve yaklaşık 5 yıldır büyük bir onurla yürüttüğüm Dalaman Kaymakamlığı ve Dalaman Havalimanı Mülkü İdare Amirliği görevlerimi, İstanbul İli Pendik Kaymakamlığı’na atanmam nedeniyle tamamlamış bulunmaktayım.

Dalaman gibi sadece ülkemizin değil doğal ve tarihi güzellikleriyle belki de dünyanın en güzel yerlerinden birinde görev yapmak ve sıcak kanlı Dalaman halkına hizmet etmek benim ve ailem için büyük onurdu. Gerçekten göreve başladığım ilk günden itibaren Dalamanlı’ların sıcak, içten ve samimi duygularını hep en derinden hissettim. Acı tatlı günlerimizde hep yanımızda oldular. O nedenle buradan bir ömür boyu asla unutamayacağım çok güzel dostluklarla ve anılarla ayrılıyorum.

Dalaman Kaymakamı olarak görev yaptığım süre boyunca kanunların bana verdiği yetki ve görevler çerçevesinde Dalaman’a elimden geldiğince hizmet etmeye çalıştım. Görev yaptığım süre içerisinde hak ve adalet ölçüleri içerisinde olmaya ve toplumun tüm kesimlerine eşit davranarak herkesi kucaklamaya azami derecede özen gösterdim.”İnsanı yaşat ki devlet yaşasın” düsturundan hareketle, temelinde hukukun üstünlüğünü, vatan, devlet ve insan sevgisi olan bir anlayışı hakim kılmak için çaba sarfettim. Devletin şefkatli ve güler yüzünü vatandaşa yansıtmaya çalıştım.

Bu duygularla sizlere veda ederken çalışmalarımda sürekli desteklerini gördüğüm Dalamanlı hemşehrilerime, Sayın Valimize, Milletvekillerimize, siyasi partilerimize, Sivil toplum örgütlerine, muhtarlarımıza, basınımızın değerli mensuplarına, mesai gözetmeden halkımıza en verimli hizmetleri sunabilmek için birlikte çaba sarfettiğimiz kamu kurumlarının amir ve çalışanlarına, mesai arkadaşlarıma, adli ve askeri erkana şahsıma gösterdikleri teveccüh ve destek için teşekkür ve şükranlarımı sunuyorum.

Dalaman’da görev yapmanın mutluluğunu, sevincini ve gururunu ailemle birlikte her zaman şerefle taşıyacağım. Dalaman’ı ve Dalamanlı’ları hiçbir zaman unutmayacağım.

Allahaısmarladık…”

DORUKTÜRK MERKEZ, Sabih Samur, Dalaman

Bu haber 46 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 3:00 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.