İYİ Parti, 3. Olağan Kurultayına hazırlanıyor! Kurultay, 24-25 Haziran tarihlerinde gerçekleşecek

DORUKTÜRK ADA - Mayıs 22, 2023 6:37 pm A A

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener imzalı karara göre, İYİ Parti 3. Olağan Kurultayı 24-25 Haziran tarihinde gerçekleştirilecek. Ankara kulislerinde konuşulanlara göre yeniden genel başkanlık koltuğuna oturmayı planlayan Akşener parti içinde çok ciddi bir temizlik yapmayı planlıyor…

İYİ Parti’nin 3’üncü Olağan Kurultayı tarihleri belli oldu. İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener tarafından teşkilatlara gönderilen yazıda, 24-25 Haziran tarihlerinde kurultaya gidilmesi için hazırlıkların yapılması talimatını verdi.

“GENEL BAŞKAN, İDARE KURULU DEĞİŞİKLİĞİNİ İÇEREN…”

Akşener imzalı, Genel Sekreterliğe iletilen yazıda şu ifadelere yer verildi; “Parti tüzüğümüzün 37’nci maddesinin Genel Başkanlık sıfatıyla şahsıma verdiği yetkiye istinaden Genel Başkan, Genel İdare Kurulu, Merkez Disiplin Kurulu organlarının seçimi ve tüzük değişikliğini içeren 3’üncü Olağan Kurultayı’nın 24-25 Haziran tarihlerinde yapılmasını gerekli gördüm.”

İYİ Parti'nin 3. Olağan Kurultayı 24-25 Haziran tarihinde yapılacak

“AKŞENER PARTİ İÇİNDE TEMİZLİK YAPACAK” İDDİASI

Öte yandan Ankara kulislerinde konuşulanlara göre İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, kurultay sonrası yeniden genel başkanlık koltuğuna oturup parti içinde İlçe Başkanlarına kadar makro ve mikro düzeyde ciddi bir temizliğe girişecek.

DORUKTÜRK MERKEZ – ANKARA

Bu haber 435 kez okundu.
DORUKTÜRK ADA - 6:37 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.