İyi Parti’den Başkan Karaca’ya hayırlı olsun ziyareti

Fethiye - Nisan 19, 2019 7:37 am A A

İyi Parti Fethiye Belediye Başkan Adayı Nagihan Bulut yanında İyi Parti İlçe Başkanı Suat Aybek ve yönetim kuruluyla beraber, Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Başkan Karaca, Fethiye halkının yararına gerçekleşecek bütün taleplere açık olduklarını ifade edip, ziyaretten dolayı teşekkür etti.

Samimi ortamda geçen ziyarette İyi Parti adayı Bulut yaptığı değerlendirmede, “Fethiye Belediye Başkanı Sayın Alim Karaca’ya ve belediye çalışanlarına hayırlı olsun ziyaretine geldik. Görevlerini en iyi şekilde yapacaklarına eminiz. Hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Başkan Alim Karaca ise, “İyi Parti’nin çok değerli ilçe başkanı Suat Aybek, Belediye Başkan adayı Nagihan Bulut, meclis üyesi adayları ve İyi Parti Yönetim Kurulu üyesi arkadaşlarımız nezaket ziyaretinde bulundular. Nasıl seçim kampanyasında hep beraber birbirimize olan saygımız ve sevgimiz devam ettiyse, yine bu 5 yıllık yönetim sürecinde Fethiye Belediyesi’nde İyi Parti ile iyi ilişkiler içerisinde olacağız. Biz onlara şunun sözünü veriyoruz; Fethiye’de yaşayan halkımızın yararına her türlü hizmette taleplerinin başımızın üzerinde yeri var. Kendilerine bu nezaket ziyaretinden dolayı çok teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

DORUKTÜRK MERKEZ, Sabih Samur, FETHİYE

Bu haber 288 kez okundu.

Fethiye - 7:37 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.