Karaca’dan CHP ve İYİ Parti’ye hayırlı olsun ziyareti

DORUKTÜRK EGE - Şubat 3, 2023 6:45 am A A

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, beraberinde belediye meclis üyeleriyle birlikte CHP Fethiye İlçe Başkanlığı’na seçilen Mustafa Koyuncu ve İYİ Parti İlçe Başkanlığı’na seçilen Tolga Turgutoğulları’na ziyaret gerçekleştirdi.

Fethiye Belediye Başkanı Alim Karaca, Başkan Mustafa Koyuncu ve yönetimine görevlerinde başarılar diledi. Samimi geçen ziyaretin ardından Karaca, İYİ Parti Fethiye İlçe Başkanı Tolga Turgutoğulları ve yönetimini ziyaret etti. İYİ Parti ziyaretine CHP İlçe Başkanı Mustafa Koyuncu da katıldı.

“Her şey çok güzel olacak”
İyi Parti’de açıklamalarda bulunan Karaca, “Millet İttifakı olarak seçimlerden önce Fethiye’de yapacağımız çalışmalarla ilgili program hazırlamamız gerekiyor. Ardından alanlara inmemiz lazım. Pazartesi günü Ankara’daki toplantıya katıldım. Çok etkilendiğim bir  toplantı oldu. Mutabakat metnini okuyan herkesin oy vereceğini düşünüyorum. En baştan bu yana CHP ve İYİ Parti çok iyi ilişkiler içerisinde. Dedikoduya mahal vermeden, ben belediye başkanı olarak üzerime düşen ne varsa, kendi seçim kampanyalarımda nasıl özveriyle çalıştıysam millet ittifakı için de çalışacağız. Muğla’da Millet İttifak’ının oy oranı yüzde 70’e çıkmış durumda. Biz bunu nasıl daha da yukarı çekeriz, bunun için uğraşacağız. 6 genel başkanın söyleyeceği Cumhurbaşkanı adayımızın yanında olacağız. 14 Mayıs’ta göreceksiniz, her şey çok güzel olacak. Şimdiden iktidarımız hayırlı uğurlu olsun” dedi. Karaca, İYİ Parti başkan ve yönetimine başarılar diledi.

DORUKTÜRK EGE GAZETESİ – SABİH SAMUR

Bu haber 148 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 6:45 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.