Komşusu Afrin ve İdlib olan HATAY, ABD için çıbanbaşıdır!

DORUKTÜRK EGE - Şubat 21, 2023 5:43 pm A A
Bizi yönetenler Çakma Dost ve Müttefikleri helikopter ile deprem bölgesine kuş bakışı yaptırırken,
Yurdumun dört bir tarafındaki Kaymakam ve Belde Belediye Başkanları şaşkın vaziyette gerçek Depremzedeleri ve araya karışan kendi imkanı ile gelmiş Dümencileri (depremzede olmayan) ayırt edemeden, her türlü devlet ve vatandaş destekli hizmetlerini vermeye çalışırken,
Muhalif kanallar eksik arayıp, buldukları eksikleri borazanla bağırırken,
İktidar yanlısı kanallar devletimiz güçlüdür imajını (-ki devletimin imaja ihtiyacı yoktur, ihtiyacı olan hükümettir) sağlamaya çalışırken yani ortam tam bir curcuna iken;
BİZ (üç beş kişi), kurmay akıl ile yarın için tedbir almaya, salim kafa ile çalışmaya devam ediyoruz.
İşte tamda bu sebep ile arşivimdeki haritayı sizinle paylaşıyorum.
İlk gün yani depremin sabahında yaptığım paylaşımın arkasında durarak tekrar ediyorum: Bu depremler Allah yapısı değil İnsan yapımıdır!
Komşusu Afrin ve İdlib olan Hatay, ABD için çıbanbaşıdır. Temizlenmesi ve el değiştirilmesi gerekmektedir. Ki böylece Kurulmakta olan Kürt Devleti (geri planda İsrail ve ABD vardır) denize yani AKDENİZ’e ulaşabilsin ve bu sözde devletin bir limanı olsun. Nihai hedef budur.
Tam da bu sebep ile HATAY’ın TC Vatandaşından, Türk unsurundan temizlenmesi gerekmektedir.
Ve bu, an itibariyle hem de kendi kararımızla gerçekleşmekte, neredeyse tüm Hatay nüfusu başka il ve ilçelere vatandaşın iyiliği maksadı ile gönderilmektedir.
Türkiye olarak çok büyük bir popülasyon tuzağı ile kısa ve orta vadede karşı karşıya kalabiliriz.
Hatay asla terk edilmemeli gerekirse Seyyar yada Kalıcı Birlik olarak Hatay’a en az iki Mekanize Tugay sevk edilmelidir.
Ballandıra ballandıra anlattığımız; Fransa’ya ait savaş gemisine yaptığımız sürü dron benzeri operasyonu her an aktif olacak şekilde çakma dost ve müttefiklere karşı hazır tutmamız gerekmektedir.
Hatay sonrası suni deprem hedefi kuvvetle muhtemel Lefkoşa yani Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’dir. Olur yada olmaz Kıbrıs’ın depreme hazır olması sağlanmalıdır.
Bu Asimetrik Savaş, Türkiye diz çöktürülene kadar devam edecek, şartlar kabul ettirilene kadar suni afetler yakamızı bırakmayacaktır.
Türkiye Kurmay Akıl ile davranmalı ve bu asitmetrik savaşı kazanacak karşı hamlelere derhal başlamalıdır.
Türkiye Cumhuriyeti Devleti bu savaşı kazanmak zorundadır.
SABİH SAMUR – TÜRKİYE
21 ŞUBAT 2023
Bu haber 162 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 5:43 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.