MHP DALAMAN İLÇE BAŞKANLIĞI İLK RESMİ ZİYARETİNİ KAYMAKAM YAKUTA’YA YAPTI

DORUKTÜRK EGE - Eylül 26, 2023 9:14 am A A

MHP Dalaman İlçe Başkanı Fatih AVCI ve yönetim Kurulu Üyeleri, Dalaman Kaymakamı Sn. Mesut YAKUTA’yı makamında ziyaret etti.

Kabulde Dalaman Kaymakamı Mesut Yakuta, Başkan Avcı’ya; “Öncelikle size ve ekibinize ve dava arkadaşlarınıza başarılar diliyorum” dedi. Ardından Yönetim Kurulu Üyelerine tek tek söz vererek kısa bir tanışma gerçekleşti.

MHP Dalaman İlçe Başkanı Fatih AVCI ise; “Sn. Kaymakamım öncelikle yoğunluğunuz içinde bizlere vakit ayırdığınız için teşekkür ediyoruz. Ben ve Dava Arkadaşlarımla çıkmış olduğumuz yolda “ÖNCE DALAMAN” mottosuyla nasıl bir farkındalık oluşturacağımıza Dalaman’ın mülki amiri olarak başta siz şahit olacaksınız.
Önümüzde Yerel Seçim var. Henüz kadromuzu kurmuş olmamıza rağmen bu Cumartesi kısmetse ‘Ya Bismillah’ diyor ve ilk mahalle ziyaretimize Gürköy’den başlıyoruz.
Çaylar içilecek, sohbetler edilecek ve en önemlisi sorunlar not alınacak.
Ve yerel seçimi beklemeden Cumhur İttifakımız olan AK Parti ve Dalaman Belediye Başkanımız ile koordineli çalışarak yapılması gereken ne ise yapacağız.
Bendeniz biliyorsunuz Tarım ile uğraştığım ve Ziraat Mühendisi olmamdan mütevellit köyler, mahalleler zaten bizim doğal ortamımız” şeklinde Yakuta’ya bilgilendirmede bulundu.

Sohbetin ardından Kaymakam Yakuta hatıra fotoğrafına davet etti ve fotoğrafın ardından tekrar heyete başarılar diledi.

 

DORUKTÜRK EGE – Mehmet ŞEKER

Bu haber 559 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 9:14 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.