MİLAS BELEDİYE BAŞKANI MUHAMMET TOKAT’IN RAMAZAN BAYRAMI KUTLAMA MESAJI

DORUKTÜRK EGE - Nisan 20, 2023 9:45 am A A

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Tokat, mesajında şu ifadelere yer verdi:

Rahmetin ve bereketin müjdelendiği, manevi duyguların en üst seviyede hissedildiği mübarek bir Ramazan ayını daha geride bırakarak, huzur içinde bayrama ulaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Her zaman hoşgörüden taraf olan Milas Belediyemiz, Ramazan ayı boyunca vatandaşlarımızın yanında olurken, birimlerimiz iftar yemekleri ve ihtiyaç sahiplerine yardım gibi konularda hizmetlerini kesintisiz olarak sürdürdü.

Yaşadığımız deprem felaketi ve ülkemizin içinde bulunduğu durum nedeniyle geçirdiğimiz kötü günlerin son bulmasını diliyor; bayramımızın, dünyamız, ülkemiz ve Milas’ımız için hayırlara, mutluluğa ve hiç tükenmeyen yaşama sevincine vesile olmasını temenni ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm hemşehrilerimizin; dargınlıkları ve kırgınlıkları unutturan, bizleri saygı ve sevgiye yönlendiren, huzuru elde etmemizi sağlayan Ramazan Bayramı’nı kutluyor, nice mutlu, huzurlu ve sağlıklı bayramlar diliyorum.

Bu haber 194 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 9:45 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.