MİLAS BELEDİYESİ, HEM DEPREM BÖLGESİNDEKİ HEM DE MİLAS’TAKİ DEPREMZEDELER İÇİN ÇALIŞMALARINI SÜRDÜYOR

DORUKTÜRK EGE - Şubat 13, 2023 3:20 pm A A

Kahramanmaraş merkezli meydana gelen ve çok sayıda ilimizde yıkıma neden olan deprem felaketinin ardından Milas halkı tarafından toplanan yardım malzemelerini afetzedelere ulaştıran Milas Belediyesi, gerek Milas’taki gerekse deprem bölgesindeki çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.

Milas Belediye Başkanı Muhammet Tokat, Belediye Başkan Yardımcısı Harun Reşit Çavuşoğlu ve beraberindekiler Milas halkının fedakârlıklarıyla hazırlanan yardım malzemelerini yetkililerin desteğiyle deprem bölgesine ulaştırdı.

MİLAS’A GELEN AFETZEDELERİN TEMEL İHTİYAÇLARI KARŞILANIYOR

Belediye Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler de, Milas’a ulaşan depremzedelerin temel ihtiyaçlarını gidermek için başlatılan çalışmaları hafta sonu da aralıksız sürdürüyor. Depremzedeler tarafından talep edilen temel ihtiyaçları koliler halinde ikamet ettikleri adreslere ulaştıran ekipler Ek Hizmet Binası arka bahçesindeki hummalı çalışmalarına devam etmekteler.

YARDIMLARINIZI EK HİZMET BİNASI ARKA BAHÇESİNE TESLİM EDEBİLİRSİNİZ

Milas Belediyesi’nden yapılan bilgilendirmede; afet bölgesinde bulunan ve Milas’a ulaşan depremzedeler için başlatılan yardım kampanyasına destek olmak isteyen vatandaşların, yardım malzemelerini Belediye Ek Hizmet Binası arka bahçesinde görev yapan personellere teslim edebilecekleri belirtildi.

Bu haber 229 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 3:20 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.