Muhammet Karakuş Beş ayın ardından ilk defa DorukTürk TV’ye konuştu

ÇALIŞAN TÜRKİYE - Ağustos 27, 2019 1:32 pm A A

27 Ağustos 2019 saat 08:00
Dalaman Belediye Başkanlığı makamı
Yoğun temponun sonucu sabah mesai başlamadan bizler mesaideyiz.

Yoğun temponun sonucu sabah mesai başlamadan bizler mesaideyiz.
Dalaman Belediye Başkanı Sn. Muhammet Karakuş ile Ankara seyahati öncesi bir araya geldik. Bu bir ön program oldu. Özet bilgi aldık.
Ankara dönüşü üç dört gün içinde Kayacık sahilinde yapacağımız “İCRAATIN İÇİNDEN” isimli programda çok detaylı bir şekilde “mazbatayı alma tarihinden bugüne dolu dolu 5 aylık zaman zarfında neler yapıldı, Dalaman nereye koşuyor?” sorularının yanıtını Sn. Başkandan alacağız.
Sormamızı istediğiniz sorularınızı lütfen bu paylaşımın altına yorum
olarak yazınız.


Saygılarımızla

Muhammet Karakuş beş ayın ardından ilk defa DorukTürk TV'ye konuştu

27 Ağustos 2019 saat 08:00 Dalaman Belediye Başkanlığı makamıYoğun temponun sonucu sabah mesai başlamadan bizler mesaideyiz. Dalaman Belediye Başkanı Sn. Muhammet Karakuş ile Ankara seyahati öncesi bir araya geldik. Bu bir ön program oldu. Özet bilgi aldık. Ankara dönüşü üç dört gün içinde Kayacık sahilinde yapacağımız "İCRAATIN İÇİNDEN" isimli programda çok detaylı bir şekilde "mazbatayı alma tarihinden bugüne dolu dolu 5 aylık zaman zarfında neler yapıldı, Dalaman nereye koşuyor? "sorularının yanıtını Sn. Başkandan alacağız. Sormamızı istediğiniz sorularınızı lütfen bu paylaşımın altına yorum olarak yazınız.Saygılarımızla

DorukTürk Televizyonu paylaştı: 27 Ağustos 2019 Salı
Bu haber 336 kez okundu.

ÇALIŞAN TÜRKİYE - 1:32 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.