Öldü denip morga gönderildi, ceset torbasını yırtıp çıktı

Dünya - Ekim 7, 2022 6:53 am A A

İngiltere’de, yaşadığı kaza sonucu öldüğü tespit edilen 55 yaşındaki bir adamın morga götürüldüğü, orada yaşama dönünce de ceset torbasını yırtıp çıkmaya çalıştığı bildirildi.

The Sun’da yer alan habere göre, doktor, 55 yaşındaki Kevin Reid‘i muayene ettiğinde elbisesinde kan vardı ve bütün işaretler onun öldüğünü gösteriyordu.

Morgtan cenaze servisine aktarılmadan önce son ayinler yapıldı ve nihayet ceset torbasına kondu. O sırada standart prosedür olarak ölümü onaylaması için doktorlardan biri cesedi görmeye gitti ve bir anda, kanlı canlı bir şekilde kendisine bakan Reid ile göz göze geldi. Ceset torbasını yırtıp çıkmaya çalışmıştı.

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

Eyalet adli tabip ofisi sözcüsü, konuya ilişkin demecinde, “Adli tıp mahkemesi, 3 Ekim Pazartesi günü, söz konusu ölümün, rapor edilebilir bir ölüm olup olmadığı konusunda soruşturma başlattı” dedi.

Güney Metropolitan Sağlık Servisi’nden Paul Forden, deneyimli bir hemşirenin Bay Reid’i 5 Eylül’de muayene ettiğini ve hiçbir yaşam belirtisi bulamadığını söyledi.

Konuyla ilgili soruşturma devam ediyor.

 

DORUKTÜRK EGE – Ege Avşaroğlu

#doruktürkege
#doruktürktv
#ingiltere

Bu haber 501 kez okundu.
Dünya - 6:53 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.