Selahattin Kayaman’ın Ortak Politikalar Mutabakat Metni Açıklaması

GÜNCEL - Ocak 30, 2023 2:26 pm A A

An itibariyle Ankara Buluşmasında yer alan GELECEK Partisi Muğla İl Balkanı Selahattin Kayaman sıcağı sıcağına duygularını kaleme alarak bizlerle paylaştı.

DORUKTÜRK ANKARA Haber Müdürümüz İbrahim KALELİ, fotoğraflarla birlikte metni bize iletti.
Sizlerle paylaşıyoruz:

Bugün 30 Ocak 2023 Pazartesi.
Bu tarihi not edelim.
Zira bugün, 6 siyasi parti olarak, adaletin, özgürlüklerin, eşitliğin, liyakat ve ehliyetin öncelendiği, adam kayırmacılığın, rantiyenin, eşitsizliğin son bulduğu
”Yarının Türkiye’si İçin Ortak Politikalar Metni’ne” imza attığı bir gün. Bugün, siyasi fikirleri, bakış açıları farklı olsa da, yeter söz milletindir diyerek farklılıkları bir tarafa bırakarak birlik olanların güç birliğine gittiği gündür.
Cennet Muğla’mızdan 6 siyasi partimizi temsil eden İl Başkanlarımız, Belediye Başkanlarımız ve parti yöneticilerimizle Başkentimiz Ankara’da, Congresium Kongre Merkezi’ndeyiz. Aylardır bir aday gösteremediler diyenlerin, aday mı, yoksa antlaşma mı önemli sorusunun cevabını aldıkları bir gündeyiz. Türkiye’nin, yasalarla, yönetmeliklerle, kaidelerle yönetilmesini bir kenara koyanların, aday, aday, aday diye diretmesinin ne kadar anlamsız ve boş olduğunu bugün anlıyoruz.
Türkiye’de yeni bir dönem başlıyor. Türkiye’yi en güzel şekilde yönetecek kadrolarla, ortak bilgi ve fikirlerle, önce seçimleri kazanacak, ardından yaşanası bir ülkeyi 6 siyasi parti olarak el birliğiyle inşa edeceğiz Allah’ın izniyle. Sen, ben demeden, biz olmayı becereceğiz el birliğiyle.
Tüm Türkiye’nin özlediği adalet, demokrasi, refah, eşitlik ve siyasi ahlak mekanizmalarını en güçlü şekilde işleteceğiz Allah’ın izniyle.
Bugün biz, biz olmayı başarıyoruz Allah’ın izniyle.
Yeter söz milletindir.
Söz bizimdir.
Milletindir.

Selahattin KAYAMAN
Gelecek Partisi Muğla İl Başkanı

DORUKTÜRK MERKEZ – ANKARA

Bu haber 230 kez okundu.
GÜNCEL - 2:26 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.