Şevket Takar; “ÖNCE DALAMAN”

DORUKTÜRK EGE - Mayıs 6, 2019 10:23 am A A

Bir açılışta bir araya geldiğimiz Dalaman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Sn. Şevket Takar’ın daveti üzerine kendisini makamında da ziyaret ettik ve geniş kapsamlı sohbet imkanı bulduk.

Sabih Samur: Sn. Başkanım öncelikle bize zaman ayırdığınız için teşekkür ediyorum. Dalaman’a, Dalaman Esnafına kazandırmış olduğunuz binanızda bizi ağırlıyorsunuz. Önce bu konuyu açalım isterseniz?

Şevket Takar: Öncelikle hoş geldiniz Sabih bey. Çok uzun yıllar ta gençlik kollarından beri siyasetin her kademesinde yer almış bir insan ve dolayısıyla onun tecrübesi ile dolu bir kişi olarak biz gerektiği zamanda gerekli adımlar nasıl atılır, yol yordam nedir, devlet terbiyesi nedir bilen kişileriz.
Tüm bu birikimimizle, Muğla ve Ankara etaplarımızla ve en önemlisi ekibimle Allah’ın da yardımı ile başardık.
Ekip ruhu çok önemli.

Sabih Samur: Efendim bizde malumunuz geçen sene kurdeleyi sizin kesmenizle birlikte Samur Medya’nın açılışını gerçekleştirmiş, Dalaman’da medyaya bir katkı da biz sağlamıştık. Dolu dolu geçen bir yılın ardından bugün sizi bilgilendirmek istiyoruz.
Dalaman’ımızı, esnafımızı direkt ilgilendiren ve yer alarak katkıda bulunmalarını arzuladığımız bir Dalaman Rehberi projesi ile yola çıktık. Dalaman Rehberi www.tcdalaman.com adresi ile internet ortamında yerini aldı.

Şevket Takar: Sosyal Medya ortamında sizi izliyor ve takip ediyorum.
Öncelikle medya anlamında bu zamana kadar ki icraatlarınız, Dalaman’ın tanıtımına yaptığınız katkılardan dolayı teşekkür ederim.
Dalaman Rehberi konusunda ise yetkili kurullarımla bu konuyu gündeme alacağım. Faydalı olduğunu görüyor ve destekliyorum.
Kurul sonrası da neler yapabileceğimiz noktasında da sizi tekrar davet edip konuşuruz inşallah.
Bizim de mübarek Ramazan ayı itibari ile bir kaç naçizane etkinliğimiz olacak sizin de yer almanızı umuyorum.

Sabih Samur: Değerli Başkanım onur duyarız. Sizin de vurgulamış olduğunuz gibi “ÖNCE DALAMAN”. Sahi Başkanım tam olarak ne söylemek istiyorsunuz Önce Dalaman derken?

Şevket Takar: Bakınız değerli kardeşim, Dalaman bize çok şey verdi biz de Dalaman’a ömrümüzü verdik. Ve istiyoruz ki bu dünyadan göçmeden daha da kalıcı eserler bırakalım. Okul projemiz var. Bir daha ki sohbetimizde onu size daha kapsamlı anlatacağım. Yine Sanayi Bölgemizin iyileştirilmesi eksiklerinin ivedi tamamlanması konusunda hazırlamakta olduğumuz planlarımız var. yapılacak çok iş, alınacak çok yolumuz var. Ve tüm bunların nihai amacı; “ÖNCE DALAMAN”.
Bu bizim yol haritamız, sloganımız.

Sabih Samur: Başkanım kolaylıklar diliyorum. Allah yar ve yardımcınız olsun. Teşekkürler…

Şevket Takar: Ben teşekkür ediyorum. En kısa zamanda bir araya geleceğiz.

Bu haber 329 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 10:23 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.