Seydikemer’de Bayramlaşmaya STK ve Vatandaşlar da katıldı

GÜNCEL - Haziran 5, 2019 5:33 am A A

Seydikemer Kent Bayramlaşması, Ramazan Bayramın ilk günü gerçekleşirken, bayramlaşmaya ilçe protokolünün yanı sıra STK temsilcileri ile vatandaşlar da ilgi gösterdi.

Şehit Gürcan Parkındaki Fatih Restaurant’ta gerçekleşen bayramlaşmaya başta Kaymakam Haktan Gökçekuyu ve Belediye Başkanı Yakup Otgöz olmak üzere, Emniyet Müdürü Muzaffer Yüceur, İlçe Jandarma Komutanı Bahadır İyilikçi, Kaymakamlık Daire Müdürleri, Belediye Meclis Üyeleri ve Belediye Daire Müdürleri, AK Parti ve MHP İlçe Başkanları, Siyasi Parti Temsilcileri, STK ve Oda başkanları ile yöneticileri, Muhtarlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Bayramlaşmada kısa bir konuşma yapan Belediye Başkanı Yakup Otgöz, “Trafik Kurallarının dikkatini çekerek, mutsuz bir şekilde evimize dönmeyelim. Ramazan bayramının Seydikemer’imize, Ülkemize, İslam Alemine huzur, mutluluk, dayanışma getirmesini diliyorum” dedi. Huzur içinde bir bayram temennisinde bulunan Kaymakam Haktan Gökçekuyu’da “bayramın beraberliğimizi daha fazla güçlendirmesini, pekiştirmesini, birlik ve beraberliğimizin bozulmamasına vesile olmasını Yüce Allah’tan temenni ediyorum” dedi.

Yaşlı Bakım Evi, Şehit Aileleri, İlçe Emniyet Müdürlüğü, İlçe Jandarma Komutanlığına ziyaretlerin ardından, uygulama yapan polislerle ile birlikte tatilcilere şeker ikramında bulunan Kaymakam Gökçekuyu ve Başkan Otgöz, trafik kurallarına uymaları konusunda uyarılarda bulundular.

DORUKTÜRK MERKEZ (EGE), Sabih Samur, SEYDİKEMER

Bu haber 120 kez okundu.

GÜNCEL - 5:33 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.