Sünnet öncesi TOGG ve Boğaz Turu

Bayrampaşa - Haziran 19, 2023 9:33 am A A

Bayrampaşa Belediyesi, her yıl olduğu gibi, 2023’te de yüzlerce çocuğu sünnet ettiriyor…
Sünnet öncesi yerli ve elektrikli otomobil TOGG ile önce İstanbul turuna ardından da boğaz turuna çıkarılan çocuklar, aileleri ile birlikte doyasıya eğlendi. TOGG ile çocukları gezdiren ve boğaz turuna katılan Bayrampaşa Belediye Başkanı Atila Aydıner çocuklarla tek tek ilgilendi.

Bayrampaşa Belediyesi Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü, 2023 yılında da sünnet kıyafeti hediye ettiği 230 çocuğu sünnet ettiriyor… Sünnet öncesi aileleri ile birlikte boğaz turuna çıkartılan çocuklar, müzik ve animasyon gösterileri eşliğinde gönüllerince eğlenme fırsatı buldu. Boğaz turuna Başkan Atila Aydıner de katılarak çocuklarla tek tek ilgilendi. Öte yandan Başkan Aydıner, yerli ve elektrikli otomobil TOGG ile sünnet olacak çocuklara İstanbul turu attırdı, onlarla birlikte pasta keserek çeşitli hediyeler verdi.

Boğaz ve TOGG turu ile oldukça eğlenen çocuklar, gruplar halinde özel bir sağlık kuruluşunda sünnet ettirilecek.

“BU HİZMETİ 29 YILDIR SÜRDÜRÜYORUZ”

Sosyal belediyecilik anlayışıyla 29 yıldır bu hizmeti devam ettirdiklerini belirten Başkan Atila Aydıner, “Sosyal belediyecilik anlayışımızla halkımıza birçok hizmet vermeye çalışıyoruz, geleneksel hale getirdiğimiz sünnet organizasyonumuz da bu hizmetlerden biri. Sünnetin bizim toplumumuzda gerek dini, gerekse geleneksel açıdan çok önemli bir yeri var.  Bizler de sevgili çocuklarımıza önce sünnet kıyafetleri hediye ediyor, sonra onları aileleriyle beraber eğlenceli bir boğaz turuna çıkarıyor ve ardından da özel bir sağlık kuruluşunda sünnet ettiriyoruz. Yerli ve milli elektrikli otomobilimiz TOGG’un hayatımıza girmesiyle birlikte bu yıl sevgili yavrularımıza milli aracımız TOGG ile İstanbul turu da attırdık. Allah, sünnet ettireceğimiz çocukların sağlıkla büyüdüğünü ve mürüvvetlerini de görmeyi ailelerine nasip etsin. Biz hayatın her safhasında sevgili çocuklarımızın yanındayız ve gayemiz her zaman halkımıza hizmet etmek”  dedi.

Çocuklarını Bayrampaşa Belediyesi aracılığıyla sünnet ettirecek aileler de yapılan hizmetten oldukça memnun olduklarını dile getirerek, Başkan Aydıner ve ekibine teşekkür ettiler.

DORUKTÜRK MERKEZ – BAYRAMPAŞA
ÜMİT AKSU

 

Bu haber 335 kez okundu.
Bayrampaşa - 9:33 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.