TESKİ’nin Kapaklı yatırımları planlandı

Kapaklı - Nisan 25, 2019 8:07 am A A

TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin’i ziyaret ederek Kapaklı’da gerçekleştirilecek altyapı çalışmaları ile alakalı bilgi verdi.

PROJELENDİRME ÇALIŞMALARI SUNUMU YAPILDI

Kapaklı Projelendirme Çalışmaları sunumunun yapıldığı toplantıya Kapaklı Belediye Başkanı Mustafa Çetin, Tekirdağ Su ve Kanalizasyon İdaresi (TESKİ) Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, TESKİ Kapaklı Şube Müdürü Yüksel Tatma, TESKİ Plan Proje Dairesi Başkanı Recep Çalı, Kapaklı Belediyesi Fen İşleri Müdürü Abdullah Çakmak ve alakalı birim çalışanları katıldı.

PINAR BULVARI VE ERBAY CADDESİ ÇALIŞMALARI PLANLANDI

Kapaklı Belediyesi Komisyon Toplantı Odasında gerçekleşen toplantıda, Kapaklı muhtelif mahallelerine kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu ihalesi kapsamında yapılan ve yapılacak olan işlerle ilgili planlama yapıldı. Ayrıca, Pınar Bulvarı ve Erbay Caddesi’nde gerçekleşecek olan kanalizasyon, yağmursuyu ve içme suyu çalışmalarıyla bilgi alışverişinde bulunuldu.

SU DEPOSU YAKIN ZAMANDA TAMAMLANACAK

Bahçelievler Mahallesinde yapımı devam eden su deposunda çalışmalarda büyük yol kat edildiği ve deponun yakın zamanda faaliyete geçeceği bilgisi verilirken, Saray Ayvacık Göletinden Kapaklı’ya su getirilmesi konusu ele alındı.

DorukTürk, Yiğit Samur, Kapaklı

Bu haber 237 kez okundu.

Kapaklı - 8:07 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.