ÜNİFORMA SADECE KAN LEKESİNİ KABUL EDER!

GÜNCEL - Temmuz 15, 2021 10:39 am A A

“Bizler, bir ömür boyu üniforma taşımış kişiler olarak, vatanımızın güvenliği, milletimizin özgürlüğü ve devletimizin bekası için, her şeyimizden fedakarlık yaptık.
Bayramı, bayram bilemedik, çocuğumuzun doğumunda bulunamadık. Çocuklarımız, bize bir yabancı gibi büyüdüler.
Birçok haksızlığa uğradık. TSK ve üniformamız zarar görmesin diye, hep içimize attık. Allah’a havale ettik.
Üniforma, hepimizin kutsalı idi. Ona leke getirmememiz öğretilmişti daha 15’mizde. Çocuktuk ama, öğrendik bir kere!

15 Temmuz 2016 da şerefsiz vatan haini emperyalist ABD, AB ve İsrail’in içimize bin türlü tuzaklarla soktukları vatan haini köpeklerin, hain darbe girişiminin yıl dönümü nedeniyle yapılan afislerde, esas sahibi millet olan o üniformanın, içindeki Mehmetçiği ezik, zavallı göstermek kimsenin haddi değildir!!!

Ona yapılan Türk Milletine yapılmıştır. İçimiz sızlıyor, yüreğimiz burkuluyor, bir ömür boyu susmayı öğrendiğimiz için, tepki vermeyi iyi biliriz ama ettiğimiz yemine ve aldığımız meslek disiplinine uyarak bunu yapanlara cevap vermiyoruz.
Ne olur Türk Askerini ve onun şerefle taşıdığı üniformasını daha fazla incitmeyin! İncinmesine müsaade etmeyin!
Askerin taşımış olduğu üniforma, Türk Milletinindir. Onu üzerinde taşıyanlar emanetçidir. Hasbelkader bu üniformanın içinde, köstebek gibi kendilerini saklamış, emperyalizmin uşakları FETÖ mensupları yüzünden, TSK’nın şerefli üniforması ne maksatla olursa olsun, lekelenemez. O üniforma; ancak ve ancak; KAN LEKESİNİ kabul eder!
Aziz ve necip milletinin şanlı tarihine kara leke gibi düşen bu elim ve vahim hadisenin vukuuna sebep olanları Tanrı’nın ilahi adaletine havale ediyorum.
Olay sırasında ve sonrasında şehit olanları ve tüm şehitlerimizi, yaralanan sakat kalan tüm gazilerimizi minnetle anıyorum. Tanrı şehitlerimize rahmet eylesin, mekanları cennetin Firdevs bahçeleri olsun. Her türlü vatan görevinde gazi olan kardeşlerimizden de Tanrı razı olsun.
Bir daha böyle bir ihanete milletimizi, vatanımızı ve devletimizi maruz bırakmasın. Bunun içinde din kisvesi altında her türlü melaneti yapabilecek tarikat, cemaat, vakıf gibi sözde sivil toplum örgütlerine ve topluluklara böyle fırsat vermesin.
Kutsal dinimizin motivasyon gücünü düşmanlarımız gayet iyi biliyor. Onların içimize yerleştirdikleri, özel eğitimli din adamı görüntülü şeyh, şıh, molla, gays, mele diye kendilerine sözde dinsel unvanlar verip kendilerine “hazret” dedirten seccade şeytanlarının, Türk düşmanı emperyalist ajanlarının faaliyetlerine mani olalım vaat ve telkinlerine asla kanmayalım.
Ağlasalar da, zırlasalar da onların tuzaklarına düşmeyelim ki 15 Temmuz gibi kara günler yaşamayalım.
Devletimizin siyasileri de yaşanmışlıktan ders çıkartıp oy gailesi ile bu tür dindar görünümlü fesat ve fitne merkezlerinin liderlerine ve etraflarındaki aldatılmış kimselere pirim vermemeli, sade mütedeyyin Müslüman kardeşlerimizin yanılmalarına da sebep olmamalıdırlar.
TARİHTEN DERS ALINIRSA TARİH TEKERRÜR ETMEZ VE MİLLİ FELAKETLER YAŞANMAZ.
TÜRK İSLAM ÜLKÜSÜNÜN VE BU ÜLKÜNÜN SAĞLAYACAĞI SOSYAL YAPININ SAĞLAMLAŞTIRILMASI, HER TÜRK MİLLİYETÇİSİNİN EN ÖNCELİKLİ GÖREVİDİR.
TANRI TÜRK’Ü KORUSUN VE YÜCELTSİN.
YÜCE MİLLETİMİZE BÖYLE İHANETLER VE SOSYAL FELAKETLER YAŞATMASIN. AMİN.

TEMEL ATAY, 15 TEMMUZ 2021, TÜRKİYE

 

Bu haber 685 kez okundu.
GÜNCEL - 10:39 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.