Uzundemir, Mahalle Muhtarları ile Kahvaltıda bir araya geldi

DORUKTÜRK EGE - Şubat 24, 2020 2:18 pm A A

Ortaca Belediye Belediye Başkanı Alim Uzundemir ve Başkan Yardımcısı Mustafa Kara, mahallelerimizin sorunlarını ve mahallelerdeki eksiklikleri dinlemek için Ortaca Mahalle Muhtarları ile  sabah kahvaltısında buluşarak, toplantı gerçekleştirdi.

Kahvaltı sonrasında Mahalle muhtarlarının mahallelerindeki sorunları tek tek dinleyen Başkan Uzundemir, her soruya cevap vererek “mahallelerimizdeki eksikliklerimiz en kısa zamanda tamamlanacaktır” dedi.
Mahalle muhtarları söz alarak  mahallelerindeki sorunları  dile getirdiler. Toplantıda mahalle muhtarları Ortaca Belediyesi’nin çalışmalarından memnun olduklarını eksiklerin çok az olduğunu ifade ederek; “onlar da zamanla tamamlandığında ilçemiz daha hoş bir görünüm kazanacaktır” diyerek Başkan Uzundemir’e çalışmalarından dolayı teşekkür ettiler.

Muhtarlar ile uyum içerisinde çalıştıklarını belirten Başkan Uzundemir ‘’Muhtarlarımız ile uyum içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Mahallelerde olan sıkıntıları en iyi bilen muhtarlarımızdır. Bizlere aktardıkları her konuda yardımcı olmaya gayret gösteriyoruz.
Mahallelerimizin fiziki ve sosyal şartlarını iyileştirmek için muhtarlarımız ile görüşüp yapılması gereken iş planlarını hazırlayıp çalışmalarımıza başlıyoruz. Muhtarlarımız ile bugün burada istişarede bulunarak ilçemizin her mahallesine yapacağımız çalışmaları değerlendirdik. Vatandaşlarımızdan gelen istek ve önerileri dinleyerek notlarımızı aldık. Muhtarlarımıza çok teşekkür ediyorum’’ dedi.

DORUKTÜRK MERKEZ (EGE), SABİH SAMUR, ORTACA

Bu haber 104 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 2:18 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.