Uzundemir protokolü imzaladı!

DORUKTÜRK EGE - Ağustos 6, 2019 11:10 am A A

Ortaca Belediye Başkanı Alim UZUNDEMİR, Spor Toto Teşkilatı’nın Ortaca’da hayata geçireceği 2 ayrı halı saha projesini öngören protokolü,Spor Toto Teşkilat Başkan Yardımcısı Sayın Bünyamin Bozgeyik  ile imzaladıklarının müjdesini verdi.

Spor Toto Teşkilat Başkanlığı’nın 2 ayrı noktada yapacağı 2 ayrı halı saha projesi ile Ortaca’daki gençler ve çocuklar, modern tesislerde spor yapabilecekler.

Uzun uğraşlar sonucunda ilçemize 2 adet hibe halı saha  kazanırdıklarını belirten başkan Uzundemir ”İlçemizde sporu ve sporcuyu her zaman destekliyoruz.Gençlerimizin daha elverişli şartlarda spor yapabilmesi için Spor Toto Müdürlüğüne başvurularımızı gerçekleştirmiştik,değerlendirmeler sonunda ilçemize 2 adet hibe  halı saha yapılacağının müjdesini aldık . Protokol imzalamak üzere  Dalaman,  Ula Belediye Başkanlarımız ile Spor Toto Genel Müdüğümüzde Başkan Yardımcısı Sayın Bünyamin Bozgeyik ile bir araya gelerek  imzalarımızı attık.Bizlere destek olan Başkan Yardımcısı Sayın Bünyamin Bozgeyik   Bey’e ve Spor Toto Genel Müdürlüğü Teşkilatına teşekkür ederim.”

Bu haber 245 kez okundu.

DORUKTÜRK EGE - 11:10 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.