23 NİSAN’DA FARKLI BİR GÖREV İCRASI; Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından 23 Nisan Bayramında binlerce liralık metamfetamin yakalaması

DORUKTÜRK EGE - Nisan 23, 2022 9:21 pm A A

Devletimin Kurumları bayram seyran demeden görevini icra ediyor…
İlçe Milli Eğitim Müdürü kendine bağlı kurumu orkestra şefi gibi bu güzel ve anlamlı güne; 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramına hazırlarken…
Öğretmenlerimiz ve Müdürlerimiz okullarını, öğrencilerini oya gibi işlerken…
Narkotik Grup Amirliğimiz de bu kutlu günde bu güzide çocuklarımız gelecekte tertemiz bir yolda yürüyebilsinler diye, ayaklarına değecek çakıl taşlarını temizliyorlar.

Tüm Kurumlarımızın o koca yürekli yönetici ve ekiplerini yürekten kutluyorum.

Nice 23 NİSANLARA OMUZ OMUZA HEP BİRLİKTE İNŞALLAH!

Evet gelelim 23 NİSAN’DA FARKLI BİR GÖREV İCRASI; Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından 23 Nisan Bayramında binlerce liralık metamfetamin yakalamasına.

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri yakalamaların bir yenisini daha eklemiş ve görevliler Ortaca ilçesinde satışa hazır şekilde 100 bin Türk lirası değerinde metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir.

Elindeki yüklü miktardaki metamfetamin maddesini paraya çevirmek isteyen uyuşturucu madde tacirleri hakkında bilgi alan Dalaman Narkotik ekipleri 23.04.2022 gecesi satış için hazırlık yapan M.U ve N.Y isimli şahıslar uzun bir kovalamaca ve takip sonucunda Ortaca ilçesinde yakalandılar.

Adı geçen M.U ve N.F isimli şahıslar gözaltına alınmış olup, şahıslarla birlikte hareket eden H.D isimli şahıs 23.04.2022 günü sabah saatlerinde şafak operasyonu ile yakalanmıştır.

Şahsın ikametinde yapılan aramada H.D. isimli şahıs uyuşturucu maddeyi bahçesindeki küllerin arasına sakladığı tespit edilmiş ve adı geçen H.D isimli şahıs ta gözaltına alınmıştır.

Uyuşturucu madde tacirleri ile mücadele de hızlı ve etkin bir şekilde Mücadele veren Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri ivedilikle şahısların işlemlerini tamamlamış ve şahıslar aynı gün 3 şahsı da aynı gün Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığına sevk etmiştir.

3 şahıs ta çıkarılmış oldukları mahkemece tutuklanmış ve işlemlerinin ardından Seydikemer Eşen cezaevine teslim edilmiştir.

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği olarak uyuşturucu ile mücadelenin etkin bir şekilde devam edileceği bildirilmiştir.

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından tüm halkımızın 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramımız Kutladığı bildirilmiştir.

DORUKTÜRK MERKEZ – SABİH SAMUR

#DalamanNarkotik
#DalamanNarkotikSuçlarlaMücadeleGrupAmirliği

Bu haber 646 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 9:21 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.