Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından tutuklama

DORUKTÜRK EGE - Temmuz 31, 2022 3:38 pm A A

Resmi Basın Açıklaması

Ortaca ve Dalaman ilçelerinde uyuşturucu madde ticareti yaptığı yönünde bilgi edinilen ve ayrıca farklı suçlardan aranması olan A.G. isimli şahıs, Narkotik ekipleri tarafından yapılan uzunca bir süre takibe alınmış, gerekli delillendirmelerin yapılmasının ardından şüpheli şahıs başarılı bir operasyon ile yakalanmıştır.

İşlemiş olduğu suçlardan dolayı kaçak olduğu bilinen A.G. isimli şahsın yakalanmamak adına farklı farklı adreslerde konakladığı bilgisine erişen Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri şahsın adresini tespit etmesi üzerine 31.07.2022 günü operasyon yapmak üzere şahsın kullandığı tiny house de şahıs etkisiz hale getirilerek yakalanmıştır. Şahsın konaklama yapmakta olduğu tiny house de yapılan aramada bir miktar uyuşturucu madde ele geçirilmiştir.

Adı geçen şahıs hakkında gözaltı kararı verilmiş olup, aynı gün tamamlanan işlemlerinin ardından Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığına sevk edilecektir. Adı geçen şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır.

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından uyuşturucu ile etkin mücadeleye devam edilecektir.

Kamuoyuna duyurulur.

DALAMAN NARKO

#narko

 

DORUKTÜRK  MERKEZ 

 

Bu haber 1042 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 3:38 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.