AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, DORUKTÜRK Yayın Grubu’nu Ziyaret Etti

DORUKTÜRK EGE - Ağustos 29, 2022 11:38 am A A

Bir dizi görüşmelerde bulunmak üzere Dalaman’da bulunan AK Parti Muğla Milletvekili Sn. Yelda Erol Gökcan, Dalaman Belediye Başkanı Sn. Muhammet Karakuş ve AK Parti Dalaman İlçe Başkanı Sn. Şefik Oğuz ile birlikte Samur MEDYA bünyesinde yer alan DORUKTÜRK Yayın Grubu’na nezaket ziyaretinde bulundular.
Sn. Gökcan’ın KKTC bayrağı ve KKTC Cumhurbaşkanı ile olan fotoğraf ile ilgili sorularına kısaca açıklamalarda bulunan Sabih Samur, Milletvekiline; “Sn. Vekilim Sn. Karakuş ile birlikte yaklaşık iki yıldır Dalaman-Ercan arası direkt uçuş için çalışıyoruz, maalesef bir yol kat edemedik. Sizler de devreye girerseniz…” cümlesi bitmeden Vekil, anında Anadolu Jet Genel Müdürü Şamil bey ile temas kurdu; durumu sıcağı sıcağına iletti. Konunun kendilerine geldiğini üzerinde çalışıldığını, vekilimizin de konuya gösterdiği hassasiyeti de göz önüne alacaklarını başta Dalaman olmak üzere Muğla’ya fayda sağlamak için ne gerekiyorsa yapacaklarını belirttiklerini Samur’a iletti.

Sn. Vekilimiz Yelda Erol Gökcan’a gerek ziyaretlerinden gerekse konuya gerekse KKTC’ye verdikleri önemden dolayı teşekkür ediyoruz.

DORUKTÜRK MERKEZ (EGE) – DALAMAN – DERYA UZUNER

Yelda EROL GÖKCAN Kimdir?

Yelda EROL GÖKCAN

Tekirdağ / Malkara – 1976, Sahfet, Şenay.

Anadolu Üniversitesi Kamu Yönetimi Bölümünü bitirdi. Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesinde Kamu Yönetimi alanında yüksek lisansını tamamladı. Bosna-Hersek Uluslararası Travnik Üniversitesinde Uluslararası Kamu Hukuku alanında doktora eğitimine devam etmektedir.

Muğla’nın ilk yerel televizyonu olan ŞAH TV’nin Yönetim Kurulu Başkanlığını yaptı. Gazete ŞAH’ın imtiyaz sahibi ve Sarı Basın Kartı sahibidir. Siyasi hayatına 2003’te AK PARTİ’de başladı. 2004 yılında AK PARTİ Muğla Belediye Meclisi Üyeliğine seçildi. 2006 yılında İl Başkan Yardımcılığı yaptı. 2009 – 2011 yılları arasında Muğla İl Kadın Kolları Başkanlığı yaptı. 2014 yılında Menteşe ilçesi Siyasi Hukuk İşleri Başkanlığı yaptı. 5 Aralık 2015 tarihinde MKYK Üyeliğine seçildi. AK PARTİ Genel Merkezinde Teşkilat Başkan Yardımcısı ve Üçüncü Bölge Sorumlusu oldu. Genel Merkez Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı ve İç Anadolu Bölge Koordinatörlüğü yaptı.

Erol Gökcan, bir çocuk annesidir.

Bu haber 423 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 11:38 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.