Başkan Kayaman’ın Ramazan mesajı

DORUKTÜRK EGE - Nisan 1, 2022 9:50 am A A

GELECEK Partisi Muğla İl Başkanı Mimar Selahattin KAYAMAN’ın Ramazan mesajı

 

Tüm İslam âlemiyle birlikte MUĞLA İlimiz de Ramazan ayının feyz ve bereketini hep birlikte yaşamaya başlıyor. Almış olduğumuz karar doğrultusunda, iftar sofralarında programlar yapmak yerine, her akşam yoksul, yetim, şehit yakını ve kimsesiz ailelerin ziyaret edilmesini, onların sofrasındaki bereketten ve dualarından nasiplenmeyi arzu etmekteyiz. Bu Ramazan hep birlikte inşallah gönüller yapalım, gönüller kazanalım.
Allah rızası için yapılması gereken hayrın ve hayırseverliğin bu Ramazan ayında da devam edeceğine inanıyorum. Necip milletimiz; daima çevresini, akrabalarını, komşularını görüp gözeten, varsa ihtiyaçlarını araştırıp tespit eden ve karşılayan bir zihniyete sahiptir. Bizim kadim medeniyetimiz merhameti içselleştirmiş bir medeniyettir. Sofralarımızı ihtiyaç sahiplerine, yaşlılara, engelli kardeşlerimize, yetimlere açalım. Manevi duygular ile ziyaretlerde bulunalım, israftan kaçınalım.
Bizler “insanı yaşat ki devlet yaşasın” anlayışıyla yeryüzünü imar etmiş bir medeniyetin mensuplarıyız. Bu duygularla barışın, huzurun ve kardeşliğin pekiştiği Ramazan ayının hayırlara vesile olmasını diliyorum.

En içten muhabbetlerimle

Selahattin Kayaman
GELECEK Partisi Muğla İl Başkanı

Bu haber 475 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 9:50 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.