Bir Torbacı daha Cezaevinde…

DORUKTÜRK EGE - Nisan 21, 2022 7:36 pm A A

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri olarak uyuşturucu ile mücadele de uyusturucu satışı yapılan bir ikamet daha gün yüzüne çıkartılarak şüpheliler adli makamların önüne çıkartıldı.

Ortaca ilçesinde uyuşturucu satışı yaptığı yönünde yoğun bir şekilde bilgi edinilen D.B.S isimli şahıs ile ilgili olarak yapılan kapsamlı çalışmalar sonrasında şahsın uyuşturucu madde sattığı tespit edilmesi ile birlikte operasyon kararı alınmış, 21.04.2022 günü gece yarısı Ortaca ilçesinde bulunan şahsın ikametinde yapılan gece baskınında piyasa değeri yüksek, yüklü miktarda, satışa hazır metamfetamin maddesi ile uyuşturucu madde ticaretinde kullanılan bir çok aparat ele geçirilmiştir. İkamet araması sırasında D.B.S ile birlikte şahsın eşi H.E.S te gözaltına alınmış olup her iki şahıs ta tamamlanan işlemlerinin ardından Ortaca Cumhuriyet Başsavcılığında hazır edilmiştir.

Adı geçen D.B.S ve H.E.S çıkarıldıkları mahkeme sonrasında H.E.S adlı kontrol hükümleri ile serbest bırakılmış, D.B.S ise tutuklanmış, işlemlerinin ardından Seydikemer Eşen Cezaevine teslim edilmiştir.

Uyuşturucu madde ile etkin mücadeleye devam edilecektir. Kamuoyuna duyurulur.

#DalamanNarkotik

Bu haber 347 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 7:36 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.