Cem Uzan “Erdoğan’ın yanındayım”

GÜNCEL - Ekim 12, 2018 8:43 am A A

2002 yılında kurduğu Genç Parti ile siyasete atılan iş adamı Cem Uzan, Twitter üzerinden yaptığı açıklamada Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın yanında olduğunu vurgulayarak “Milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım. Her şey vatan için” ifadelerini kullandı.

Uzan ailesine ait olan İmar Bankası’nın batmasıyla binlerce mağdur ortaya çıkmış, Cem Uzan da İmar Bankası ve Telsim olaylarından dolayı Fransa’da yaşamak zorunda kalmıştı. Cep telefonu şirketleri Motorola ve Nokia ile de davalık olan Uzan, 2002 yılında Genç Parti’yi kurarak siyasete atılmıştı. Mitinglerinde döner ekmek, pilav ayran dağıtıp konserler verdiren Uzan, Paris’te yaşıyor.

“MİLLETİMİN VE DEVLETİMİN HİZMETİNDE OLMAYA HAZIRIM”

Cem Uzan, ekonomik krizin yaşandığı şu günlerde tekrar ortaya çıktı. Uzan, Twitter mesajında, “Cumhurbaşkanı’nın yalnız bırakıldığı bu günlerde milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım” dedi.

Uzan, “Ekonominin bu zor günlerinde herkesin saklanacak yer aradığı bugünlerde Türkiye Cumhuriyeti’nin ve Cumhurbaşkanı’nın yalnız bırakıldığı bu günlerde ben milletimin ve devletimin hizmetinde olmaya hazırım. Her şey vatan için” ifadelerine yer verdi.

 

Bu haber 85 kez okundu.

GÜNCEL - 8:43 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.