Cengiz Ayaz; “Dalaman’a bundan sonrada gerek istihdam oluşturma konusunda gerekse Dalaman’ın ekonomik ve kültürel gelişme sürecinde katkılarımız artarak devam edecektir”

ÇALIŞAN TÜRKİYE - Şubat 26, 2020 7:46 am A A

Dalaman Kaymakamlığı koordinesinde yürütülen “Bu Okulda Fark Var Dalaman” projesine Biz YDA Ailesi ve bünyemizde yer alan kurum ve kuruluşlarla bir bütün şeklinde Ana Üstlenici olarak katılmanın onurunu yaşıyoruz.

Okullarımızın imkân kabiliyetlerinin, fiziksel şartlarının Türkiye çapındaki Büyükşehirlerle denk olabilecek seviyeye gelmesi için; okullarımızda müzik odası, kütüphane ve kitaplık oluşturulması, öğrencilerimize kendi eserlerini oluşturma noktasında imkan ve moral motivasyon sağlanması, eser oluştuğunda imza günü tertiplenmesi, sadece öğrencilerimize değil öğrenci ailelerine de kitap okuma alışkanlığı kazandırılmasının amaçlandığı bu ulvi projede yer almak temsil ettiğim kurum YDA ve yöneticisi olarak bendeniz için gurur ve onurdur.

Proje kapsamında okullarımızda oluşturulan müzik atölyelerine, 15 parçadan oluşan 13 set ritim grubu orff müzik aletleri, ortaokul ve liselerimize 13 piyano, 65 bağlama, 65 gitar, 15 darbuka ve 3 kajum müzik aleti olmak üzere toplam 176 adet müzik aleti ve seti teslim edilmiştir.
İş bu vesile ile tanıtım etkinliği İlçemiz Öztaş Anadolu Lisesinde düzenlendi.
Tanıtım Etkinliği programına Kaymakamımız Sayın Ali GÜLDOĞAN ile birlikte Garnizon Komutanı, Belediye Başkan Yardımcısı ve bizler Dalaman YDA A.Ş. olarak katılım sağladık.
Dalaman’a bundan sonrada gerek istihdam oluşturma konusunda gerekse Dalaman’ın ekonomik ve kültürel gelişme sürecinde katkılarımız artarak devam edecektir.

Kamuoyuna saygılarımızla

Cengiz T. Ayaz
YDA HAVALİMANI
Yatırım ve İşletme A.Ş.
Genel Müdür

DORUKTÜRK MERKEZ (EGE), SABİH SAMUR, DALAMAN

Bu haber 183 kez okundu.

ÇALIŞAN TÜRKİYE - 7:46 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.