Dalaman Kaymakamı Sn. Ali GÜLDOĞAN’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı

GÜNCEL - Temmuz 15, 2021 8:44 am A A

Kaymakamımız Sayın Ali GÜLDOĞAN’ın 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü Mesajı;

15 Temmuz 2016 günü, ülkemizin birlik ve bütünlüğünü, milli iradeyi ve demokrasimizi ortadan kaldırmayı hedefleyen hain bir darbe girişiminde bulunulmuştur.
15 Temmuz gecesi yaşanan hain darbe girişimine karşı Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın çağrısıyla kahraman milletimiz meydanlara inerek şanlı bir direniş göstermiş ve darbe girişimini başarısız kılmıştır.
Tarih boyunca istiklal ve bağımsızlığını, milli birlik ve bütünlüğünü her şeyin üstünde tutan ve bu uğurda büyük bedeller ödeyen aziz milletimiz, hiçbir zaman esaret altında yaşamayı kabul etmemiş, canından aziz bildiği kutsal vatan topraklarını, canı ve kanı pahasına korumasını bilmiştir.
Devletimizin bekası için, tarihin her döneminde olduğu gibi, bundan sonrada milli birlik ruhuyla tek yürek olarak vatanımıza, milletimize, bayrağımıza, devletimize sahip çıkarak, milli irademizi ve demokrasimizi zedelemek isteyen hainlere karşı taviz vermeden birlik olmaya devam edeceğiz.
Bu duygu ve düşüncelerle; bağımsızlığımız ve demokrasimiz uğruna mücadele veren 15 Temmuz şehitlerimize ve tarih boyunca aynı ortak mukaddes değerlerimiz uğruna canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet diliyor, gazilerimizi şükran ve minnetle anıyor, aziz milletimize en derin saygılarımı sunuyorum.

DORUKTÜRK MERKEZ, DALAMAN, SABİH SAMUR 

Bu haber 521 kez okundu.
GÜNCEL - 8:44 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.