DALAMAN NARKOTİK TORBACILARA GÖZ AÇTIRMIYOR!!!

DORUKTÜRK EGE - Mart 11, 2022 2:07 pm A A

DALAMAN NARKOTİK SUÇLARLA MÜCADELE GRUP AMİRLİĞİ
BİLGİLENDİRME NOTU – 11 MART 2022 Dalaman

 

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliğince yapılan kapsamlı araştırmalar neticesinde A.A isimli şahsın Köyceğiz Ortaca ve Dalaman ilçelerinde uyuşturucu madde satışı yaptığı yönünde bilgiye ulaşılmış, bu bağlamda yapılan saha çalışmasında 10.03.2022 günü şahsa yapılan yakın takip sonucunda şahsın üzerinde çok sayıda satışa hazır vaziyette Metamfetamin maddesi ele geçirilmiş ve A.A isimli şahıs yakalanmıştır.

Adı geçen şahısla ilgili yapılan aramalarda şahsın üzerinde ele geçirilen uyuşturucu maddelerin devamı olarak yüklü miktarda Metamfetamin maddesi ele geçirilmiştir. Ayrıca yine aynı aramalar kapsamında şahsın uyuşturucu madde satışında kullanmış olduğu hassas terazi ile diğer suç unsurlarına da el konulmuştur.
A.A isimli şahsın yanında çok sayıda kişiye uyuşturucu kullanmaktan işlem yapılmıştır.

A.A. isimli şahıs işlemlerin tamamlanması amacıyla gözaltına alınmış, 11.03.2022 günü köyceğiz adliyesine sevk edilmiştir. Adı geçen şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanmıştır.

Dalaman Narkotik Suçlarla Mücadele Grup Amirliği görevlileri tarafından uyuşturucu ile etkin mücadeleye devam edilecektir.

Kamuoyuna saygılarla

Bu haber 377 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 2:07 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.