DAVAYA İNANMAK! AVŞA – DEVRAN DENİZ ERSOY – DORUKTÜRK

DORUKTÜRK EGE - Nisan 29, 2024 5:48 pm A A
DAVAYA İNANMAK
AVŞA – DEVRAN DENİZ ERSOY – DORUKTÜRK
Ömür denen süreçte hayatımıza gerek iş gerekse dostluk anlamında bir sürü insan giriyor.
İş arkadaşlığının uzun soluklu olabilmesi için öncelikle mevcut işe, davaya inanmak gerekiyor…
Günümüzde maalesef insanlar her şeye sadece ve sadece maddiyat olarak bakıyor; para kazandığı veya maaşının, hak edişinin sebebi olan kurum ve kurumun markası umurunda bile olmuyor…
O yüzden belli bir süre sonra iş arkadaşlıklarında yol ayrımları yaşanıyor…
“Fethiye’nin Divası” olarak tanıştığımız Devran Deniz Ersoy‘un evveliyatında “Avşa’nın Divası” olduğunu, orada evi ve yaşanmışlıkları ve ciddi bir saygınlığı olduğunu öğrenmiştim.
Pandemi (-ki etkileri tam 3 yıl sürdü) sürecinde bir çok eğlence sektöründeki işletme maalesef ayakta kalamadı. İnsanlar can derdine düşmüşken eğlence ve yakın temas mümkün değildi.
Kıymetli dostumuz DİVA da Fethiye’nın en nezih yerindeki işletmesini kapatmak zorunda kaldı ve AVŞA Adası’na, evine dönmeye karar verdi. Radikal ve zor bir karardı.
İşte tam da bu noktada kendisine DORUKTÜRK TV’yi, hayatını devam ettireceği bölgede AVŞA merkez olmak üzere Adalar ve Balıkesir il etabında Genel Koordinatör olarak temsil etmesini rica ettim, sağ olsun bizi kırmadı ve tam yetki ile temsil etmeye başladı.
Bugün geldiğimiz noktada gururla takip ediyorum; Avşa’nın sevincinde de acısında da siyasetinde de Belediyenin icraatlarının takibinde de, halkın içinde olarak onlarla aynı atmosferi soluyarak kabul görmüş durumda.
Devran Deniz Ersoy’a sanatçı kimliğinin yanı sıra gazetecilik, televizyonculuk kimliği ile öncelikle göğsünde layıki ile ve gururla taşıdığı, temsil ettiği DORUKTÜRK ve logosunun hakkını verdiği için kendisine sizlerin, kamuoyunun huzurunda teşekkürü bir borç biliyorum.
TEŞEKKÜRLER ERSOY.
İşine gücüne, temsil ettiği kuruma inanan ve sahiplenen tüm güzel insanlara saygılarımla…
SABİH SAMUR
DORUKTÜRK YAYIN GRUBU
BİR REKLAM
https://www.instagram.com/samurmotor/ 
Bu haber 94 kez okundu.
DORUKTÜRK EGE - 5:48 pm A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.