EMPERYALİST BATI, HAÇLI ZİHNİYETİNDEN HİÇ VAZGEÇMEYECEK!

Temel Atay - Eylül 12, 2020 8:29 am A A

EMPERYALİST BATI, HAÇLI ZİHNİYETİNDEN HİÇ
VAZGEÇMEYECEK .HAK HUKUK ONLARA GÖRE HAK GETİRE!

Ülkemizin her hamlesine neden sataşıyorlar?Kendimce düşünüp yazdım.
Orta doğu’da son 150 yıldır yaşananların,asıl ve en önemli sebebi,Osmanlı’nın dünyanın tam ortasında 17.000.000 kilometrekare topraktan, 780.000 kilometrekare toprağa çekilmesinin hazin ve bir o kadar üzücü sonucudur.
Siyasi otorite boşluk kabul etmez,emperyalist batılı devletlerin Osmanlı devletinin bölgede sebep olduğu bu boşluğu doldurması, Orta Doğu da ki yaşanan olumsuzlukların zuhur etmesine sebep olmuştur.
Büyük devletlerin devamlılığı bitmez ama siyasi hükümranlıkları denizlerdeki gel git gibidir.Büyük Türk milletinin çekilmesi Sakarya savaşı mevzilerinde Başkomutan Atatürk ve silah arkadaşları tarafından durdurulmuştur.Artık genişleme zamanı başlamıştır.Bu olağan durum her gün daha da artan bir hızla devam edecektir ve bence bunu hiç bir güç de durduramayacak.Bunu Hatay ile başlayıp,Kıbrıs ile devam eden, şimdilerde Suriye,Irak Libya ve Azerbaycan, Mavi vatan operasyonları ile devletimiz sürdürüyor.
Geleceğin dünyasını okuyamayan içimizdeki siyasiler maalesef yapılanları tenkit etmeye ve hatta daha ileri giderek 46 sene önce gırtlak gırtlağa savaştığımız Rumlarla birleşmeye,malum bölge de Kürtlere özerklik vermeye, ulusal çıkarlarımızı kollamamız yerine batı ile önceden yapılan saçma sapan anlaşmalara sadık kalmamızı sürdürmemizi talep dahi ediyor,soysuz Ermenilerle Ermeni oluyor,emperyalist devletlerin yakın bölgemizde taşeronluğunu yapan PKK PYD KCK DEAŞ gibi terör örgütü mensuplarına arka çıkarak ,sefil mensuplarına gerilla tabirini kullanabiliyorlar.
BTB [BÜYÜK TÜRK BİRLİĞİ] nin kurulmasını akamete uğratmaya çalışıyorlar. Bu birlik bizler göremesekte evlatlarımız tarafından mutlaka gerçekleştirilecektir. Buna tüm kalbimle inanıyorum. İçimizdeki batı hayranı lümpen takımı Atatürk maskesi altında bu gelişmelere karşı çıkıp ne işimiz var oralarda, niye oraya buraya çatıyoruz aymazlığı içinde halkını perişan eden kendi illerini harabeye çeviren çocuk katili güneyimizde nifak tohumları eken Suriye rejiminin başı ile bile görüşülüp anlaşılmasını isteyebiliyorlar. İçimizdeki bu günübirlik siyaset yapan kasaba politikacıları seviyesini geçemeyen, söylem ve davranışları ile Türk milletinin geleceğine zarar veren siyasetçilerin varlığı beni çok üzüyor. Bir de meclisimizde sandalye sahibi olarak benim evlatlarımı şehit edenlerin siyasi temsilciliğini yapanları görmek beni kahrediyor. Atinin günlerine asil ve necip milletim damgasını vuracak, Büyük devletim tam bağımsız, aziz vatanım mamur olacak,inşallah evlatlarımız ve torunlarımız, her konuda bizlerden daha iyi koşullarda hayat yaşayacaklardır.

TANRI TÜRK’E YAR OLSUN, VATANIMIZ DEVLETİMİZ VAR OLSUN .

12.09.2020 00.45 Temel Atay

Bu haber 1388 kez okundu.
Temel Atay - 8:29 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.