Erdoğan’a Sert Çıktı!!!

GÜNCEL - Ekim 5, 2021 7:49 am A A

Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal, AK Partili Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın evinin yakınında Kısıklı’daki bir satış mağazasından alışveriş yapması ve sonrasında yaptığı “Fiyatlar gayet uygun” açıklamasına sert çıktı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın önceki gün “Tarım Kredi Kooperatiflerimizin gördüğünüz gibi buradaki market gerçekten çeşitli ürünler noktasında, kalite noktasında, fiyatlar noktasında gayet uygun. Gerçekten vatandaşlarımızın kesesine uygun fiyatların uygulandığı bir yer. Türkiye genelinde 500 metrekareden büyük bin kadar market yapılması talimatı verdik. Vatandaşlarımıza ucuz ve kaliteli ürünleri ulaştırmanın ve piyasayı balanse etmenin gayreti içindeyiz” açıklamasına bir tepki de Demokrat Parti Genel Başkanı Gültekin Uysal’dan geldi.

Uysal,  sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “Büyük bir çaresizlik fotoğrafı! Sayısız faktörün işlediği piyasada Tarım Kredi Market açarak enflasyonu kontrol altına alacağını düşünen bir akıl ve sefil kadronun yönettiği memleket ‘dörtnala felakete koşuyor’ demektir. Bu akıl düzeyini görünce Vahamete kapılmamak elde değil! AK Parti Genel Başkanı Sayın Erdoğan’ın ne büyük lüksü var? Akılla, ilimle teğet geçmeyen fantezilerini, teorilerini, rehin aldığı 84 milyonluk Türk Milleti’nin üzerinden deneyebiliyor.
‘Nasrettin Hoca’nın göle maya çalması’ gibi ‘Ya tutarsa’ diyor herhalde! Henüz tuttuğunu işitmedik.
Türk Milleti’nin bu tür numaralara, gösteriye, göz boyamalara karnı tok!
2 sene önce ‘terörist soğan tüccarları’ Polatlı’da kovalanırken de yine Tarım Markete gitmiş Sayın Erdoğan; değişen bir şey yok!”

“ENFLASYONUN, İŞSİZLİĞİN, YÜKSEK FAİZİN SEBEBİ SİZSİNİZ”

“Enflasyonun, işsizliğin, yüksek faizin sebebi sizsiniz, yani İÇ GÜÇLER (Cumhurbaşkanı Erdoğan-Kifayetsiz Bakanlar-Emir eri Merkez Başkanı Başkanı-Maskeli 5’ler) 19 yılda uyguladığınız Ekonomi Programı ile tarımsal KİT’leri özelleştirecek, birlikleri yok ederek, girdileri Dolarize ederek TARIM başta Türkiye’yi Uluslararası Kapital Finans Sistemine tüketici bir unsur olarak monte ettiniz! Siz de yüzde 20 SENYORAJ HAKKINIZI aldınız! BAŞARDINIZ! ‘Tanzim Market’ mevsimi geldi anlaşılan! ‘Faiz sebep-Enflasyon sonuç’ tezini Türk Milleti’ne kobay muamelesi yapan Dış Güçlerin enflasyon oyunu ancak böyle bozulur. Çocukluklarından bu yana sofralarında mango hiç eksik olmamış devlet büyüklerimizin ‘kurutulmuş mango’ tavsiyesi aslında AKP’nin yaşadığı çürümüşlüğün turnusol testi!”

Kaynak: YENİÇAĞ

Bu haber 416 kez okundu.
GÜNCEL - 7:49 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.