Fatmana Atlı; “İYİ Kİ VARSINIZ!”

AŞK-I DAMAK - Kasım 4, 2019 7:37 am A A

Fatmana & Şevket Atlı Çifti, Shaza Restaurant Dalaman’ın açılışına katılarak Cumhuriyet Balosu coşkusunu birlikte yaşayan tüm katılımcılara teşekkür etti.

Bizlere Atamız’dan armağan Cumhuriyetimizi ve restaurantımız Shaza’nın açılış kokteylini “Cumhuriyet Balosu” ile kutlamanın onur ve gururunu bizlerle paylaşan tüm dostlarımıza yürek dolusu sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz.
Nice kutlamalarda görüşmek dileklerimizle…

İyi ki varsınız!!!

Fatmana & Şevket Atlı 

@ Shaza Restaurant & Cafe & Bar

https://www.youtube.com/watch?v=rBdYYCyXnCU&t=1512s

SHAZA DALAMAN'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ

SHAZA DALAMAN'DAN GÖRKEMLİ AÇILIŞ Ulu önderimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk liderliğinde gerçekleştirilen tarihimizin en büyük çağdaşlaşma hamlesi olan cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümünü büyük bir sevinçle kutladık.Shaza'da kutladık.Her şey çok güzel ve anlamlıydı.Bu özel gece, mekana kendilerini adamış iki güzel insan; Fatmana Hn. ve Şevket Beyinaçılış merasimlerini cumhuriyetimizin 96. kuruluş yıldönümüne denk getirerek sevgili dostları ile bu gurur ve mutluluklarını paylaşmak istemeleri takdire şayandı.Bu harika konsepte sahip işletmeyi Dalaman’a kazandıran Fatma hanım ve Şevket beye teşekkür ediyoruz.Shaza Tüm Dalaman Halkına hayırlı uğurlu olsun.DORUKTÜRK TELEVİZYONU

DorukTürk Televizyonu paylaştı: 1 Kasım 2019 Cuma

 

DORUKTÜRK MERKEZ (EGE), Sabih Samur, DALAMAN

Bu haber 862 kez okundu.

AŞK-I DAMAK - 7:37 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.