HÜKÜMET İSTİFA SLOGANI ATILDI BAHÇELİ BJKDEN İSTİFA ETTİ 

Genel - Şubat 27, 2023 9:31 am A A

MHP Genel Başkan Yardımcısı İsmail Özdemir, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin BJK üyeliğinden ayrıldığını açıkladı. MHP Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın ve MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da sosyal medya hesapları üzerinden BJK üyeliğinden ayrıldıklarını açıkladı.

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Kayseri Milletvekili İsmail Özdemir, MHP lideri Devlet Bahçeli’nin Beşiktaş JK üyeliğinden ayrıldığını açıkladı.

İsmail Özdemir’in açıklaması şu şekilde:

“Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremler sebebiyle 44 bini aşkın vatandaşımızın şehit olduğu afet sonrasında futbol maçlarını izleme bahanesiyle tribünleri tahrik eden bazı eylemler, şehitlerimize ve milletimize büyük bir saygısızlık olmuştur.

Bugün oynanan Beşiktaş JK- Fraport TAV Antalyaspor müsabakasında da deprem şehitlerimize yapılan sistemli saygısızlık Beşiktaş’a ve Beşiktaş’ın taşıdığı milli manevi değerlere yakışmamıştır. Sayın Genel Başkanımız Beşiktaş JK üyeliğinden bugün itibarıyla ayrılmıştır. İlgi ve bilgilerinize sunarım. Saygılarımla.”

DORUKTÜRK MERKEZ – Mehmet Emin IŞIK

Bu haber 72 kez okundu.
Genel - 9:31 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.