İbrahim Dağ Çalışan TÜRKİYE’de!

ÇALIŞAN TÜRKİYE - Aralık 4, 2019 7:05 am A A

Dalaman’ın başarılı müteahhitlerinden İbrahim Dağ İnşaat’ın Yönetim Kurulu Başkanı Sn. İbrahim Dağ DorukTürk Ekranında Türkiye ile buluştu.

İbrahim Dağ İnşaat, farklı çizgisi, detaylara önem veren yapısı ve kaliteden taviz vermeyen prensibi ile Dalaman’ın “Önce Yaşam Kalitesi” diyen nadide firmalarından.
Program öncesi Sabih Samur ile bir araya gelen Sn. Dağ; “ne olur sözlerimi yanlış anlamayın, onlarca ulusal kanal, uydu kanalları beni röportaj ve programlara çıkartmak istediler ben kabul etmedim. Sizinle sadece yarım saat sohbet ettim ve bu defa ben programınıza katılmak istedim.” dedi.
Programda yaşanmışlıklardan oluşan hayat tecrübesi ve kültürünü işine yansıttığını söyleyen Dağ, “Biz istiyor ve diliyoruz ki insanlar KALİTELİ YAŞASIN ve KALİTELİ YAŞLANSIN”. “Allah herkesin gönlüne göre versin.” dedi.
Çalışan TÜRKİYE, DorukTürk TV’nin aydınlatıcı, toplumu sektörel bazda bilinçlendirici bir programı.
Bu hafta ki konumuz Sn. İbrahim Dağ oldu. İnşaat Sektörünü konuştuk, Dalaman’ı konuştuk.

DORUKTÜRK MERKEZ, Yiğit Samur

İbrahim Dağ "Çalışan TÜRKİYE" programında konuğumuz oldu

Dalaman'ın sevilen, sayılan ve en önemlisi güven duyulan müteahhidi Sn. İbrahim Dağ, Çalışan TÜRKİYE programında, DorukTürk TV'de Sabih Samur'un konuğu oldu.İnşaat Sektörü ve Dalaman ele alındı.Çalışan TÜRKİYE, DORUKTÜRK TELEVİZYONU

DorukTürk Televizyonu paylaştı: 3 Aralık 2019 Salı

 

Bu haber 786 kez okundu.

ÇALIŞAN TÜRKİYE - 7:05 am A A
BENZER HABERLER

YORUM BIRAK

YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.